Jump to content

Katılımsız Kurda Admin Hesabı Nasıl Kapatılır?

ekym

Recommended Posts

merhaba arkadaslar xp için yaptığım katılımsız kurulum dvdmde winnt.sif dosyası dahil olmak üzere ekran ayarından sonra karsımıza gelecek otomatik güncelleme yükleme, kullanıcı hesabı adı girme sayfaları iiçin gereken (ki bildiğim kadarıyla) ne varsa çıkardım. sanal pcde test ederken oobe ekranı kullanıcı hesabı adı girme kısmı hariç hepsini giriyor ve masaustunu actığında admin hesabı olarak oturum acıyor. işte bunu hangi dosyada nasıl bir değişiklik yaparsam oobe ekranı bana kullanıcı adı girin penceresini gösterir.gerci nlite ile yaptığımız çalışmalarda ı386 iiçinde nlite.in diye sıkısmıs bir inf dosyası var. onuniiçinde bu kullanıcı hesapları için yazılmıs reg keylerini kaydediyor nlite. işte bunu cd cıkarsam bi sorun olurmu? ki daha büyük sorunum nlite dışındaki poweriso ile açılabilir iso dosyasını yapamadım yada daha doğrusu becremedim nedeni açılış dosyası ekleyemiyorum. daha doğrusu bu dosyayı cd iiçinde ne isimle ve neresinde bulabilirim çünkü cd ile yukleme için bi tusa basın diye bi unlem cıkmıyor. bin uzantılı dosyalar arıyor ana klasorler yanında ve ı386 içinde birkactane buluyor ama onlar cdyi bootable yapmıyor.

azcık karısık oldu galiba ama neyse anlarsınız umarım acil yardımlarınızı bekliyorum

kolay gelsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...