Jump to content

Sistemdemi Bi Sorun Var ?

SdT35

Recommended Posts

ASUS P5Q DELUXE INTEL P45/ICH10R DDR2-1200 FSB 1600MHz SOKET 775 ANAKART

INTEL CORE 2 QUAD Q9400 2.66GHz 6MB CACHE 1333MHZ LGA775 İŞLEMCİ

SAPPHIRE TOXIC ATI HD 4850 512MB 256BIT GDDR3 (DirectX 10.1) PCI-E x16 2.0 EKRAN KARTI

SEAGATE 1 TB 7200 RPM 32 MB CACHE NCQ SATA2 SABİT DİSK

KINGSTON HYPERX 4GB 1066MHz DDR2 Non-ECC CL5 (5-5-5-15) DIMM KHX8500D2K2/4G

LG DVD RW ve Extra FAN..

FEEL HURRICANE AI-03 SİYAH KASA FL550BB 600 W

ARKADAŞLAR SİSTEMİM BU FAKAT OYUNDA OYUN OYNARKEN DONUP KALIYO RES ATMADAN DÜZELMİYOO VİSTA SP1 YUKLU NEDENNN BÖYLE OLUYO ARKADAŞLAR SİSTEMİ YENİ TOPLADIKK

Çok ısınıyo olabilir parçalar.İyi bi sogutma sistemi varmı kasada?

bende senle aynı kanatteyim kardeşim ama kasanın yan tarafında büyük bi fan var o yetmezz miii yada extra bi fan mı takmalıyım nasıl bi fan önerirsinizz yardımlarınızı beklıyorum arkadaşlar

Bakın sistem Gayet iyi Fena Değil. İlllahi Vista Kullanmanız gerekiyormu Görselik İstiyorsanız Xp Oynama yapasınız Vista Sp1 Yeni geliştirilmeye başlandı Microsoft Sadece Görseliğe Önem veridğin farkında şuda olabilir donanımlarınız düzgün çalışıyormu ? uyumsuzluk olabilir. Dikkat edin üzerinde duruyorum Uyumsuz olabilme imkanı var. :) Xp Sp3 Dene Sorun Düzelmese Donanımların uyuşmamazlığı olabilir.

Bakın sistem Gayet iyi Fena Değil. İlllahi Vista Kullanmanız gerekiyormu Görselik İstiyorsanız Xp Oynama yapasınız Vista Sp1 Yeni geliştirilmeye başlandı Microsoft Sadece Görseliğe Önem veridğin farkında şuda olabilir donanımlarınız düzgün çalışıyormu ? uyumsuzluk olabilir. Dikkat edin üzerinde duruyorum Uyumsuz olabilme imkanı var. :) Xp Sp3 Dene Sorun Düzelmese Donanımların uyuşmamazlığı olabilir.

xp sp3 de daha berbat vista iyi sorun onlar deill bence

arkadaşların dediği gibi ekran kartın ısınıyo olabilir yada sisteme güç yetmiyo olabilir bu aklıma geldi sen bir tane daha fan al sistemini soğut nasıl bir performans bekliyorsun.Bence hiç bekleme xp ye geç rahata geç :) vista makinaya eziyet boşuna kurma sen xp ye geç belki performans alırsın.saygılar

Sistem mükemmel görünüyor.Ama sistem parçaları arasında uyumsuzluk olabilir.Ayrıca bir ihtimal bazı oyunlar nvida ekran kartında bazı oyunlar ati ekran kartlarında daha iyi çalışır.Tüm oyunlarda mı bunu yapıyor yoksa bir iki oyunda mı yapıyor ?

Deneme amaçlı olarak başka bir ati kartı takıp deneme yapın bakalım ne olacak.Zira son dönemin oyunları işlemciden ziyade ekran kartına yüklenir.Her ne kadar ekran kartınız kuvvetli olsa da sorun verebilir.Başka bir ekran kartıyla deneme yapınız.Saygılarımla

Sistem mükemmel görünüyor.Ama sistem parçaları arasında uyumsuzluk olabilir.Ayrıca bir ihtimal bazı oyunlar nvida ekran kartında bazı oyunlar ati ekran kartlarında daha iyi çalışır.Tüm oyunlarda mı bunu yapıyor yoksa bir iki oyunda mı yapıyor ?

Deneme amaçlı olarak başka bir ati kartı takıp deneme yapın bakalım ne olacak.Zira son dönemin oyunları işlemciden ziyade ekran kartına yüklenir.Her ne kadar ekran kartınız kuvvetli olsa da sorun verebilir.Başka bir ekran kartıyla deneme yapınız.Saygılarımla

arkadaşlar pes oynuyorum hiç bi sorun yok ama cod 4 farcry2 crysis gibi oyunlarda donma oluyo ve pc ye res atmak zorunda kalıyorum

kasa kapalı bir yerdeyse vede çok tozluysa ısınabilir burada arkadaşların da dediği gibi ekran kartında uyumsuzluk olabilir ekran kartını değiştirip deneme imkanın varsa dene derim ayrıca asus anakart almaya çekinir oldum statik elektrik üretiyor 0 alıyorsun çalışmıyor sizde de statik elektrik oluyorsa o da bir sorun olabilir

kasa kapalı bir yerdeyse vede çok tozluysa ısınabilir burada arkadaşların da dediği gibi ekran kartında uyumsuzluk olabilir ekran kartını değiştirip deneme imkanın varsa dene derim ayrıca asus anakart almaya çekinir oldum statik elektrik üretiyor 0 alıyorsun çalışmıyor sizde de statik elektrik oluyorsa o da bir sorun olabilir

statik derken asus yabana atılcak bi marka deill ama en iyi anakart üreten bi firmaa benim ne yapmam lazım şimdii bi fanmı taktırcamm bi fan modeli yada ismii ne önerirsinizz kasanın neresine takılcak yardımcı olursanızz

4850 ekran kartlarında ısınma problemleri mevcut.İstersen internetten bi ara 4850 ısınması ile ilgili..

Edit= bu arada kendim araştırdım bu kartı.bu ekran kartında zalman fan var.Ve bu fan biraz fazla büyük.Ve 2 slotluk yer kaplıyor.Ancak fanın büyük olması ile sıcak havayı kasanın içine üflüyor.Sen kasanın arkasına 2. bir eksoz fan tak.Ve hatta yan kapğına fan takabiliyorsan 1 adet fan tak ki dışarıdaki havayi içeri üfürsün.eksoz fanların 2 tane olmasnda fayda var..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...