Jump to content

Onboard Vga Sı Olan Intel Anakart Tavsiyeleriniz

PCkomania

Recommended Posts

arkadaşlar eski pcye sahip bi arkadaşım var.. ucuz yollu bi yenilik yapmayı düşünüdük.. pc sini genelde müzik dinlemke için kullanacağından onboard vga lı bi anakart düşünüyoruz.

Celeron 1.7ghz işlemci 80gb ide hdd bildiğim özellikleri ama yakın zaman da ayrıntılı bi bilgi yazacağım.. ram olarak sd ram kullanıyor ama malum günümüzde pek kullanılmıyor bende fazla ddr2 800mhz ram var onu vereceğim.. ekran kartı agp idi arkadaşın buyüzden onboard vga lı öneri istiyorum ve yuva olarakta pci x16 olması bizim açımızdan daha hesaplı olacaktır (ben yakın bi zamanda kendi sistemim de değişiklikler yapacağım ve benim ekran kartı kullanabiliriz arkadaşta..) on-board vga lı anakartların en iyisi sizce hangisi

arkadaşım benim kullandığım intelin DG33BU yu tavsiye ederim tam senin istediğin bir anakart bunu alabilirsin araştırdımda aldım güzel bir anakart ama kutu içeriği pek yok yada ben görmedim :) bu aralar yeni çıkan gigabyte nin g41 chipsetli onboardlı vga olan bir anakart var ondanda alabilirsin sen araştırmadan sakın alma benim dediğimi alabilirsin aklında bulunsun bu anakartta overclock yok.saygılar

Celeron 1,7 için anakart kalmadı galiba piyasada, 2.el ati chipsetli bakın.

2007 çıkışlı asrock a ait bi anakart vardı bulamıyorum şimdi.. sisteme format atmadan önce sık kıllanılanlara eklemiştim format atarken aklımdan çıkmış yedeğini almamışım... onda vardı ama onunda fiyatını bulamamıştım..

Please register to see this content.

bu link te var ama türk bi sitede bulamıyorum netten alışveriş için..

Please register to see this content.

aslında benim aradığım bu kart ama bunu bulamıyorum... nerden bulabileceğimi bilen varsa... 2007 de 110$ dı ama şimdi nekadar ve nerden alabilirim bilmiyorum bulamıyorum.. bu kartı nerde bulabileceğimi yada bu kartla yaklaşık özelliklere sahip başka kartlar önermenizi rica ediyorum

evet o fiyatı vermeye değmez ama sonrası için geliştirme planlarına uyum sağlar die düşündüm amaç şimdilik işini görmesi sonra bi işlemci takviyesi ve 1GB daha ram azda olsa güzel bişi yapar o sistemi.. ben 1GB ram vericem zaten..

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...