Jump to content

Ram I çıkarıyorun Pc Açıyorum Uyarı Sesi Gel

ahhoscan

Recommended Posts

arkadaşlar az önce pc yi formatladım normal çaşlışıyordu hava tuttum tozunu almak için sonra bir cdrw taktım pc açmak isteyince açılmadı donanımları çıkardım artı ram i de çıkardım hi,ç uyarı sinyali vermedi monitöre hiç görüntü gelmiyor monitörün ışığı sürekli yanıyor yanıp sönmüyor yani

pili çıkardım ,power supy denedim işlemci denedim aynı şekilde devam etti açılıştaki bib sesi gelmedi

kasadan çıkardım denedim nafile anakartı deneme imkanım yok daha öncede bu sorunu veren bir pc gelmişti anakartı değişmiştim buda öle olacak galiba

pili cıkartıp reset yapın pil yatagının + ve - kısmına metal herhangi bir nesneyi kontrol kalemi gibi tutup kondansatörlerdeki enerjiyi bosaltın (elektrik fişi cekik olsun)

bütün bu yaptıklarınızdan sonra eger yine gelmezse en yakın bi bilgisayar tamir atölyesine

kolay gelsin

ram'i cıkart ve bıos pilini cıkart daha sonra rami tamaladan önce ram hatası vermesini dene......

ram'i cıkart ve bıos pilini cıkart daha sonra rami tamaladan önce ram hatası vermesini dene......

BIOS DAN SES CIKMAMASINDA BENCE BU YAPILMAZ İLK ÖNCE PC DE BİOS DÜDÜĞÜ VARMI ONA BAKILIR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...