Jump to content

Arkadaşlar Windows Starter Crack Arıyorum

BOZOAHA

Recommended Posts

arkadaşım win xp starter mı yoksa vista starter mı.. hangisi için crack arıyorsun.. eğer vista içinse geçen bi konuda da paylaşmıştım ve çalıştığından eminim

Please register to see this content.

inşallah işini görür..

vista starter indirdim crack failed yazıyor olmuyor. Başka crack varmı çalışan

hocam yanlış anlamazsan sadece bi hatırlatma yapayım dedim internet bağlantını kapatıp yapıosun dimi crack işlemini.. bide yönetici olarak çalıştır komutu var tabi

interneti kapatmadım :S yönetici olarak açık şuan başka kullancı yok o nasıl oluyor eğer bendeki yönetici deilse

zaten tek kullanıcı sensen yönetici de sensin demektir. internet bağlantını kapat sonra crack üzerine sağ tıkla ve "yönetici olarak çalıştır" a tıkla sonra sı benim verdiğim crackteki resimlerdeki gibi.. ve son olarak pc yi yeniden başlat

bu arada özür dileyerek bi eklenti yapacağım bu crack sadece sp1 de çalışmakta... umarım sp1 vardır.. kusura bakma şimdi aklıma geldi

evet sp1 var. o eklentiyi hemen yapsan olurmu gerçekten ben bu sistemi sevdim kaldırmak istemiyorum

pardon eklenti derken sözlerime ekleme anlamında ösyledim.. eğer sp 1 varsa yani sistemde kurulu ise yukarda anlattığım şekilde bu crack işlemini yapabilirsin...

1_internet bağlantısını kapat

2_crack e çift tıkla ve kuruluma başla (nerde bittiğini anlarsın zaten yaklaşık 1dk falan sürüo)

3_işlem bittikten sonra pc yi yeniden başlat

bukadar sonra rahat rahat kullan.. bu crack i hem x86(32bit) te hemde x64(64bit) te kullandım çalışıo.. sendede çalışması gerekir die düşünüyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...