Jump to content

Dell Insprion 1510 Driver Sorunu!

NiCoLaS

Recommended Posts

Arkadaslar DELL İNSPRİON 1510 Marka laptop ım var normal bir şekilde kullanıyordum ama

bir ara donmaya basladı klavyeden yazdıgım yazılar geç gelmeye basladı

format attım daha sonra problem kalktı ortadan ama driver yüklemelerini yaparken

bir şey e dikkat ettim VGa driver ı yüklüyorum ve klavyeden yazdıklarımm geç geliyor

onu siliyorummm normal şekilde yazmaya devam ediyorum ama biliyorsunuz ekran kartı driver ı yüklenmeden kulanılmıyor Bana YARDIM EDebilecek veya Tavsiyelerde buluna bilecek arkadaslar varsa lütfen cvplarınızı bekliyorum... SayGILaR...

En Teresan Bi Durum Gücel Drivermi Yüklüyorsun Yoksa makininCd lerindeki Drivermi

Güncel Driveri dene bi

güncel driver da denedim aynı problemle karşılaşıyorum yani farklı bir durum yok Bende İlk defa karşılaştım yani

Önerin için Teşekkürler arkadasım ben sorunumu çözdüm . . .

karşılaşacak arkadaslar için :

Başlat>çalıştır>msconfig>hizmetler>Hotkey poller diye bir uygulama var devre dışı bıraktım ve sorunum ortadan kalktı sonunda rahatladım

..

:) :) ENTERESAN falan diil arkadasım vista ile geliyor bu pcler son 8 ay icinde aldınsa ve ister sitemezz guncellendikce driver sorunları olusuyor hele sp birden soora cozum egerkii vistaysa donanımsal bir sorun yoksa (varsa zaten servise yolla 2 yıl garantin var ) :excl: :excl:

Please register to see this content.

makinanın altında service tagın var bir kod onla makinana uyan birebir driverlerii verir

indir ve kur cozuluyor xpdede durum aynı sp3 soorasıı

Bende Dell Inspiron 1525 Kulllanıyorum Diz ustunde

haa birde bios upgradelerine bakk onuda al kurması zahmet diil sadece tıklıyor ve arkana cekiliyorrsun sadece makina fiste olsunsarj islem ortası bitmesiin bunu formatta cozmezz soora bios upgrade onemlikonuu sorunun kaynagı bile olabiliirr :whistle::excl: :excl:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...