Jump to content

Cursorfx Ile Ilgiliydi...

ayazoglu

Recommended Posts

CursorFX programını bilmeyeniniz yoktur :p Onun için tasarlanmış çok güzel işaretçiler mevcut..İşte bu işaretçi dosyalarının içini herhangi bi programla açıp onları normal cursor olarak kullanamaz mıyız?Çünkü o program bildiğim kadarıyla ram tüketimi biraz fazla :rolleyes: Onun için böyle bişey akılma geldi..Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler...

EDİT:Sanırım bu konuda kimsenin bi bilgisi yok :clapping:

flood yapma yeterli snagit programı yardımı ile windowsun orjinal cursorlarını convert image deyip bmp ye çevireceksin uygun düzenlemeyi yapıp tekrar sangit ile uzantısını .cur şekline çevirebilirsin ama animasyonlar için ne yapılır bilemem.

+Teşekkürler+pls+

Arkadaşlar bu sorumun cevabı yok galiba :rofl: O zaman sorumu şöyle değiştirmek istiyorum :D

Cursor editleyebileceğim ya da yapabileceğim bi program var mı bildiğiniz?Umarım bunun cevabı vardır :rofl:

Sen Flood Yapmayı Bıraktığın zaman yardım gelecek konuyu açtığın zaman bırakta araştırma yapsınlar. :rolleyes2:

Sib Cursor Editor 3.0

http://www.download.com/Sib-Cursor-Editor/3000-2317_4-10546740.html[/CODE]

Arkadaşlar çok özür dilerim yanlışlıkla yazmıştım silemediğim için de öle kaldı :( Sizlere de çok teşekkür ederim bi daha flood yapmıyacağımdan da emin olabilirsiniz :D Tekrar özür diliyor ve teşekkür ediyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...