Jump to content

Dosya Silme

altug14

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar...

Benim bir sorum olacak...benim önceden sildiğim dosyalarımın baska programlar tarafından geri getirilememesini istiyorum bunun için bildiğiniz bir program varmı?

su an bilgisayarımdaki verilere birşey olmayacak yalnız, sadece eski verilerim kurtarılamayacak..

yardımlarınız için şimdiden teş.ler

herkeze kolay gelsin.

CCleanerı kurup Geri Dönüşüm kutusuna entegre ediyorsun. Kurtarılmasını istemediğin dosyaları geri dönüşüm kutusuna atip CCleaner ile temizle diyorsun. Gerisini kendi hallediyor. Ne kadar güvenli olmasını istediğin senin elinde ama 3 ten fazlası bana gore gereksiz.(hatta 1 den fazlası<_< )

sssszm5.jpg

CCleanerı kurup Geri Dönüşüm kutusuna entegre ediyorsun. Kurtarılmasını istemediğin dosyaları geri dönüşüm kutusuna atip CCleaner ile temizle diyorsun. Gerisini kendi hallediyor. Ne kadar güvenli olmasını istediğin senin elinde ama 3 ten fazlası bana gore gereksiz.(hatta 1 den fazlası<_< )

sssszm5.jpg

yalnız ben elimde bulunan dosyaları kalıcı olarak silmek istemiyorum..sadece önceden sildiğim dosyalara hiç birşekilde ulasılmasını istemiyorum.

yardımların içiin teş.ler

Önceden sildiklerine ulaşılamaması ? sanırım pek mümkün değil. Yani bunu yapan program varmı bilmiyorum. Ama hdd ne defrag gibi birşey yaparsan sanırım ulaşılmasını nispeten daha zor kılarsın. He birde Format bir işe yaramaz low level olmadıkça.(hdd en saglamsa deneme)

benimbildiğim kadarıyla formattan sonra dosyalar siliniyor fakat geri getirebiliyor ama siz tekrar birşey yüklediğinizde asıl ozaman siliniyor,bu yüzden bence format atıp hicbirsey yapmadan bütün harddiske mesela müzik yükleyin sonra bastan sormat atın böylece artık geri getirilebilecek olan dosyalar müzik olur,getirilmesini istemediğiniz dosyalarda tam olarak silinir, bu benim acizane düşüncem ayrıca forumda aratırsanız harddiskinizi 6-7 saatte fabrika ayarlarına döndüren herseyi silen programlar var bunlardanda yararlanabilirsiniz kolay gelsin,

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...