Jump to content

Rapidshare Free Full ındırmem Icin Yardımé!

byceset

Recommended Posts

merhaba arkadaslar ben rapidshareyı nasl sureklı inirme yapabılırım bır bılgınız warmıyardımcı olurmusunuz +yanı calısan bı program warmı bıldıgınız link verirsenz sevnirim premium hesabım yok free olcak:))) nyse cevabınızı beklemekteyım neyse kolay gelsın arkadaslar size

Böyle Bir programlar var.Forumda Arasaydınız, Ancak Free Olarak indirme Yapamassın Preimum Al İndir.Free Olarak 1 Gb Sonramı 15 dk Bekletiyor Sonra gene indirme yapabilirsin. Us Download Kullanmanı tercih ederim.Crytype Load ve buna benzer programlarda linkleri yapıştırman yeterli. otomatik kendisi indiriyor bir daha arama yapmadan konu açmayınız. <_<

• 1 ay sonra...
Böyle Bir programlar var.Forumda Arasaydınız, Ancak Free Olarak indirme Yapamassın Preimum Al İndir.Free Olarak 1 Gb Sonramı 15 dk Bekletiyor Sonra gene indirme yapabilirsin. Us Download Kullanmanı tercih ederim.Crytype Load ve buna benzer programlarda linkleri yapıştırman yeterli. otomatik kendisi indiriyor bir daha arama yapmadan konu açmayınız. :p

Benim anlamadıgım forumda yöneticilik dereceniz nedir ki bu şekilde hep sert yorumlarda bulunuyorsunuz

j downloader var kendi işlemleri yapıyor ve beklemeyi filanda kendi hallediyor googleye yaz orjinal sitesinden indirirsin yada bu sitedede mevcut..

Birileri bu derecede sert uyarılar yapmazsa forum alıp başını gidiyor çünkü.

Forum Kurallarını okumaya zahmet göstermeyen insanlara uyarıda bulunulması lazım bence.

@CaNCaN arkandayım :|

Al Arkadaşım RapidShare Downloader var

http://www.tamindir.com/program/19647/Rapidshare_Downloader.htm[/CODE]

RapidShare’den dosya indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Rapidshare Downloader ile RapidShare.com’dan kolay bir şekilde dosya indirmek için geliştirilmiştir. RapidShare.com linklerini programa kopyalayıp yapıştırarak çok basit bir şekilde indirme listenizi oluşturabilirsiniz.

Dosyaları artık teker teker indirmek, sıradaki dosyayı indirmek için indirdiğiniz dosyanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz linkleri sadece programa ekleyin, Major Share - Rapid Share Downloader indirsin.

Sizede oyun oynamak, filmerinizi izlemek, internette surf yapmak ve işlerinizle ilgilenmek kalsın!

Hemde Türkçe....

(Not: Kendim Denemediğim için birşey diyemeyeceğim)

Böyle Bir programlar var.Forumda Arasaydınız, Ancak Free Olarak indirme Yapamassın Preimum Al İndir.Free Olarak 1 Gb Sonramı 15 dk Bekletiyor Sonra gene indirme yapabilirsin. Us Download Kullanmanı tercih ederim.Crytype Load ve buna benzer programlarda linkleri yapıştırman yeterli. otomatik kendisi indiriyor bir daha arama yapmadan konu açmayınız. :D

sen raporla uyarmayı bırak moderatör çok sitede uslup hoş değil.

Al Arkadaşım RapidShare Downloader var

http://www.tamindir.com/program/19647/Rapidshare_Downloader.htm[/CODE]

RapidShare’den dosya indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Rapidshare Downloader ile RapidShare.com’dan kolay bir şekilde dosya indirmek için geliştirilmiştir. RapidShare.com linklerini programa kopyalayıp yapıştırarak çok basit bir şekilde indirme listenizi oluşturabilirsiniz.

Dosyaları artık teker teker indirmek, sıradaki dosyayı indirmek için indirdiğiniz dosyanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz linkleri sadece programa ekleyin, Major Share - Rapid Share Downloader indirsin.

Sizede oyun oynamak, filmerinizi izlemek, internette surf yapmak ve işlerinizle ilgilenmek kalsın!

Hemde Türkçe....

(Not: Kendim Denemediğim için birşey diyemeyeceğim)

selam arkadaşım ben bu programı kullanıyorum ve çok memnunum gece yatarken yukluyorum sabah kalktıgımda dosyalar inmiş oluyor ve hızıda süper herkeze tavsiye ederim

Please register to see this content.
bu linkten indirebilirsiniz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...