Jump to content

Usb Hub?

serdar01_cCc

Recommended Posts

Buna yazılım gerekmiyor. Bilgisayar bunu algıladıktan sonra ürünün usb portlarına hangi aygıtı takacaksanız onun yazılımını yüklersiniz. Zaten bilgisayar hub'ı algılıyor demişsiniz. Bir sorun yok bence.

Buna yazılım gerekmiyor. Bilgisayar bunu algıladıktan sonra ürünün usb portlarına hangi aygıtı takacaksanız onun yazılımını yüklersiniz. Zaten bilgisayar hub'ı algılıyor demişsiniz. Bir sorun yok bence.

Algılıyor ama bilinmeyen aygıt diyor...

Algılıyor ama bilinmeyen aygıt diyor...

Biliyorum bilinmeyen aygıt diyor ama USB Hub için Microsoft kendi sürücüsünü kullanıyor. Senin ekstra yazılım yüklemene gerek yok. Tek yapman gereken aygıt yöneticisinden bilinmeyen aygıta sağ tıkla sürücü güncelleştiri seç ama sürücüyü otomatik yüklemesine izin verme belli bir konumdan kendim yüklemek istiyorum gibi bir seçenek vardı onu seç. (Generic USB Hub) sürücüsünü listeden bulup yükle. (Bu sürücü bu aygıtla düzgün çalışmayabilir) gibilerinden bir uyarı verirse devam et.

Generic USB Hub sürücüsünün sende olup olmadığını kontrol etmek için C:\WINDOWS\system32\drivers klasöründe usbhub.sys dosyasını bul. Eğer varsa bu sürücü sende de vardır.

Bu da resmi <_<

usbhubgw2.jpg

Bundan sonrası sana kalmış. Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...