Jump to content

Pc Uzakta Erişim ?

canYOLDAS

Recommended Posts

selam arkadaşlar benim evimde ve iş yerimde kulandıklarım bilgisayar var ben iş yerindeyken evdeki bilgisayara nasıl ulaşabilirim yanı ekran görüntüsü hdd girme vb. sanki evdeki pc ben kulanıyormuşum gibi bana pir program lazım öyle bir program varmı acaba ???

bu kunuda bilgisi olanlar lüt ven yardım etsin şimdiden milyonlarca tskler...

Please register to see this content.

kayıt ol gerçek bilgi ver onları kullanacaksın.kurulum ayarlarında da free yi seç.ben işyerinden evdeki bilgisayarımı bununla 6 aydır kontrol ediyorum :)

free olduğu için 2 pc arasında sürükle bırak yapamıyorsun.dosya alışverişini de msn den yaparsın artık :)

• Administrator

Kullanacağın bilgisayarın bağlı olduğu modemden 3389 portunu aç. Bağlanacağın bilgisayarında uzaktan bağlanma özelliğini aç ( Bilgisayarım Özellikler>Uzak ). Artık windowsun uzak masaüstü özelliğini kullanabilirsin.

Kullanacağın bilgisayarın bağlı olduğu modemden 3389 portunu aç. Bağlanacağın bilgisayarında uzaktan bağlanma özelliğini aç ( Bilgisayarım Özellikler>Uzak ). Artık windowsun uzak masaüstü özelliğini kullanabilirsin.

Arkadaşım bu konuyu biraz açarmısınız

şimdi ben işdeki pc modeminden port açtım 3389

evdeki pc den nasıl bağlanacak sabit ıp almakmı gerekir

örneğin işteki pc ıp 192.168.2.10 diyelim böyle yazdımı bağlanabilecekmi ?

Teamwiever Kullan Dicem ama onun kullanma süresi var 1 gün yada bilemedin 2 gün <_<

arkadaşlar Teamwiever kullanım süresi sınırsız kurulum aşamasında instal dedikten sonra seçenekler ögesinde personel sekmesi hatırladıgım kadarıyla 2. şık seçildikten sonra sınırsız kullanım sunuyor kurulumdan sonrada yapmanız gereken şifre kontrolünü yapmak bunun için exstras options ilk açılan sayfada start windows sekmesini aşagıdaki kutularada şifrenizi belirleyip diger ayarlarla oynamamanızı tavsiye ederim sınırsız kullanım artık elinizde saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...