Jump to content

Silverlight Yüklenmiyor

lkrs16

Recommended Posts

kullandığınız modifiye işletim sistemindeki silverlight eklentisiyle ilgili bir sorun var.

Çözüm şu an için,o güncellemeyi yüklememek.

Zaten Silverlight kullanan Fazla site yok.MS'ye de silverlightsız girebiliyorsunuz.

arkadaşlar bende bu sorunla ugrasıyorum dedıgınızı yukledım ama olmadı

Update for Microsoft Silverlight (KB957938) yüklenemedi diyor bir yardımcı olursanız sevınırım sureklı guncelllemelerde bununla ugrasmaktan sıkıldım arkadaslar

Ben silverlight eklentisini verirken modifiye edilmiş xp,leri kastederek vermedim zira güncelleme paketine eklenen önceki silverlight

eklentisi hatalı ve kaldırlamağı gibi üzerine yüklemede yapılamıyor bu sebebden sorun alan arkadaşların yapacakları iş sadece güncellemeleri

kapatmakdır zaten modifiye kullanan arkadaşlar kesinlikle rastgele xp güncellemesi yapmamalı sonra windows görünümü yamalı bohça haline gelebilir.

silverlight eklentisi your uninstaller veya benzeri program kaldırıcı bir programla sistemden kaldırın.Eğer bu programlarda görmüyorsa Program files de dosyası varsa olduğu gibi silin.Sonra kayıt defterinde Silverright yazıp arama yapın ve o eklenti ile ilgili olanları silin.Büyük bir ihtimalle kurulacaktır.Saygılarımla

Sonuçta o program sisteme kayıtlıdır.Program files te dosyası var.Ayrıca regeditte kesinlikle kaydı var.Bir programı nereden ne zaman yüklediğinizin windows ta kaydı vardır.Silverright silinebilir.Son olarak benim xp sp3 cd imde silver right eklentisi otomatik kuruluyor.Ve ben rahatlıkla kaldırdım.Kuzu kuzu silindi.Bilgilerinize.Saygılarımla

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
  • 11 ay sonra...

unable to silverligt instal .. silverlight yüklemelerdekli sorun.. 100 de 90 da kurulum tıkanmasi vesaire...

çözüm :

başlat

çaliştir

regedit

ctrl f ye bas

silverlight yaz

anahtar veya veri... tüm regedit ten

silverlight yazan herşeyi sil..

Please register to see this content.

den silverlight i indir ve kur..

tivi bu açilacaktir.. yada diyer uygulamalar..

not: silverlight regeditten silinirken yaninda herhangi başka uygulama anahtari silinemez...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...