Jump to content

Hardiskim Silindilütfen Yardım Edin ?

polat1989

Recommended Posts

arkadaşlar asus A6VM leptobuma orjinal cd den format atması için taktım ama D bölümünüde silip sadece c bölümü olarak acıldı ne yapacagımı bilmiyorum birsürü döküman programlar vs vs bunları nasıl geri alabilirim lütfen yardım edin ölmek üzereyim ağlicam yhaa offff :D:D

arkadaşaım aynı olay benim başıma gelmişti eğer d üzerine bişe atmadıysan hepsi canavar gibi kurtuluyo bi ton program denedim en iyisi File Scavenger 3.2 vista desteğide var hemde geri getiriken dosyalrıyla birlikte getiriyo yarım saate falan getirio ama şöle bi şey var dielim d üzerindne kuratrıyosan d ye kurtardırğın dosyaları yzamıosun kurtarıken kurtarma anında ya c ye kurataracaksın yada başka bir harici harddike sora d ye atacaksın dosyalarını

35 gb yakın programlarım vardı hepsi kurtulur demi suan kafamı duvara vurmak üzereyim hem D die bi bölümde yok bildigim için bi yedekleyici aldım sadece c bölümü var kurtarılır demi

ya benimde tasınabilir harddisk silindi kurtarma m mümkünmü 160 gb gitti

ben kurtarmayı myfiles le yapıyorum resim,exel word dosyalarını genelde kurtardım çok başarılı tarattığın bölümü arkadaşın da dediği gibi başka bir bölüme kopyalıyorsun harici hdd de aynı şekilde kurtaılır sanırım yapmadım ama .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...