Jump to content

Mayhemious Mutte - Tek Tuş İle Sesi Kapatma

mayhemious

Recommended Posts

sshot20080830230629xt3.jpg

Bu programı bir arkadaşımın isteği üzerine hazırladım. Birilerinin de bu tarz bir programa ihtiyacı olabileceğini düşündüğüm için burada paylaşmak istedim.

bu küçük program ile Klavyeden sizin belirleyebileceğiniz HERHANGİBİR tuş ile bilgisayarınızın sesini açıp / kapatabileceksiniz...

Multimedia Klavyesi olmayan arkadaşlar çok rahatlıkla kullanabilirler.

Programın Kullanım Klavuzudur...

sshot20080830225021be5.jpg

bu mesajı SADECE İLK kullanımda göreceksiniz...

Karşınıza ilk olarak Ayarlar ekranı gelecek...

sshot20080830225031xo1.jpg

Bu ekrandan Sesi açmak için 1 tuş ve kapatmak için farklı bir tuş belirlemeniz gerekmekte. Sol üst köşedeki ilk butona basarak Saniyenin geriye saymaya başlamasını bekleyin. Saniye 10'dan geriye akmaya başladığında Klavyenizden herhangi bir tuşa basın**

sshot20080830225055oh1.jpg

Bastığınız Tuşa göre bu tarz bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Aynı işlemi sesi açmak için gerekli butonu seçerek tekrar edin. Program aynı butonu 2. defa seçmenize izin vermeyecektir.

Dilerseniz Programı bilgisayarınızın açılışında çalışmasını ve Program Kapansa bile sesin kapalı kalmasını sağlayabilirsiniz...

sshot20080830225540ms9.jpg

Program PORTABLE(kurulumsuz) yapıldığı için programın sistemin başlangıcında çalışması için bulunduğu konumun DEĞİŞTİRİLMEMESİ gerekmektedir....

sshot20080830225101bw2.jpg

Programın arayüzü oldukça basittir. Dilerseniz ayarlar bölümünden Kısayol tuşlarınızı ve ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. dilerseniz programı gizleyip tek tuş kolaylığından yararlanabilirsiniz. ***

sshot20080830230038mz3.jpg

sshot20080830230537ke6.jpg

http://rapidshare.com/files/141388248/mayhemious_mutte.exe

* Programın Tüm hakları bana aittir. Emeğe saygı çerçevesinde Kaynak göstermeksizin (ç)alıntı yapmayınız

** Bu program var olan kısayol ayarlarınızı değiştirmez !!! o yüzden F1 gibi özel işlevi bulunan tuşları kısayol olarak kullanmanız can sıkıcı olabilir

*** Program çalıştığı sürece kısayollardan yararlanabilirsiniz. Program WinXP yüklü bilgisayarda denenmiştir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...