Jump to content

Mayhemious_shortcut - Klavyenizi Değerlendirin :)

mayhemious

Recommended Posts

91903958gw5.jpg

Bir Programla daha karşınızdayım :) işlerimin yoğunluğundan ve bu aralar istek programların artması nedeniyle çalışmalarım ağır ağır devam etmekte... Bu program en beğendiğim programlarım arasıında :) Bir çoğumuz klavyemizdeki F8,F9,F10,F11 ve F12 tuşlarını kullanmayız. Gelin klavyemizdeki bu tuşları kullanarak multimedia klavye rahatlığına kendimizi kaptıralım

Program Anlatımı:

Bu programla F8,F9,F10,F11 ve F12 tuşlarına istediğimiz tüm program ve oyunları atayabilir, tek tuşla en çok kullandığımız oyun veya programları çalıştırabiliriz...

60681470bt9.jpg

Programımız açıldıktan sonra yine çok basit bir arayüz bizi karşılıyor. Programın Türkçe olması ayrı bir avantaj tabi :)

Kısayol atamak istediğimiz butonu "TUŞU SEÇİN" yazan panelden işaretleyip "PROGRAM EKLE" butonuna tıklıyoruz

34160193jx2.jpg

Açılan pencere bizden programımızın adını girmemizi isteyecek. bu adım çok da önemli değil. isterseniz birşeyler yazın, isterseniz direkt "OK" butonuna tıklayıp boş geçin

96754256nt6.jpg

Tabi resimli anlatım olduğu için ben yazıyorum program isimlerini

18753723vg9.jpg

"OK" butonuna tıkladıktan sonra program bir mesajla bize kısayol istediğimiz programı soruyor bizde gösteriyoruz :)

21739785kg7.jpg

isterseniz Programın masa üstünden kısayolunu, isterseniz kurulum klasöründen exe sini gösterin fark etmez :)

25130575fe0.jpg

diğer butonlar için istediğiniz başka programları seçebilirsiniz, seçmeyebilirsiniz de tamamen sizin keyfinize kalmış :) bu arada butonları da sırasıyla kullanmak zoruda DEĞİLSİNİZ!!!

66095322jp9.jpg

Ben Tüm butonları kullandım :)

83860436bc8.jpg

Programın bilgisayarınız her açıldığında çalışmasını isterseniz bu kutucuğu işaretlemeniz yeterli zaten bağımlılık yaratacağı için sürekli çalışır halde tutmanızı ÖNERİRİM :D zaten RAM'den sadece birkaç kb yiyor. Bu seçeneğin çalışabilmesi için PROGRAM KONUMUNUN kesinlikle değiştirilmemesi gerekir...

10te9.jpg

Tüm ayarlar bittikten sonra "GİZLE" butonuna tıklayın. Program saatin yanında sizi rahatsız etmeden "DİNLEME" modunda çalışacaktır..

11eb6.jpg

Programı tekrar görünür yapmak veya kapatmak için iconuna sağ tıklamnız yeterli :) benden bu kadar kalın sağlıcakla....

http://rapidshare.com/files/161329445/mayhemious_shortCUT_1_1.exe

bende bu hatayı verdi arkadaşım??

adszfi7.jpg

dostum ilk defa bu programla ilgili böyle bir hata aldım. feedback için teşekkür ederim. bi inceleyelim. senden ricam birkaç defa denemen.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...