Jump to content

Xp Sp1 Yükseltme Yardım

friend_kalp

Recommended Posts

merhaba arkadaslar kullandıgım işletim sistemi windows xp sp1 benim sorunum bilgisayarımda kullandıgım programlar var ve bende setupları yok sadece acronis ile bütün sistemi backup aldım.şimdi benim sorunum ben sp1 işletim sistemimi sp2 veya sp3 e yukseltmek istiyorum microsoftun sitesinden bazı updateler yaptım bu sefer pc acılmıyor guvenli modda bakıyorum sp2 olmus ama normal acamıyorum.tekrar aldıgım imagı geri yukledim suanda sp1. lutfen yardımcı olun bunu mutlaka yapmam lazım sp1 i sp2ye veya sp3 yukseltmem lazım saygılar. konuyu yanlış yeremi açtım onuda bilmiyorum

Kardeş şunu yap xp sp3 lü ve pc açıkken windows cdsi çalışan bi cd bul ve yükselt seçeneği ile sadece cd den yükseltme yi seçerek ilerle ve pc ye karışma yükleme kısa sürecektir .. pc kapanıp açılır ve yeniden açılınca cd yi çıkar o zamana kadar pc ye dokunma... yükseltme senin programlarına zarar vermez sadece sp--1 iii sp3 e çevirir ... okey.....

YÜKSELTME

Bu işlemi bilgisayar açıkken xpsp3 cd si ile yapacaksın..sistemi aç -- cd yi tak -- cd açılınca en üstte windows yükle seçeneğini tıkla ---yükselt (önerilen ) seçili gelir zaten alttan ileri de ----sözleşme çıkarsa sözleşmeyi kabul et ileri de ----serial ister senden şunu gir --Key : V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J -------sonra iki seçenek gelecek bunlardan " hayır bu adımı atla ve vindows yüklemeye devam et seçeneğini seç ve ileri de --- VE PC YE KARIŞMA...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...