Jump to content

Askerliği Belli Olan Arkdaşlar Varmı

west64

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar bende aralıkta askere gideceğim kısmet olursa,merakla 10 aralığı bekliyorum cünkü ozaman belli olacakmıs nereye gideceğimiz(yedek subay adayıyım) inşallah hepimiz sağsağlim vatan borcumuzu yapıp geliriz.Ailemden,nişanlımdan,işimden,tnctr den,kısaca bütün hayatımdan uzakta nasıl günler gecireceğim kimbilir.allah hepimizin yardımcısı olsun.

merhaba arkadaşlar bende aralıkta askere gideceğim kısmet olursa,merakla 10 aralığı bekliyorum cünkü ozaman belli olacakmıs nereye gideceğimiz(yedek subay adayıyım) inşallah hepimiz sağsağlim vatan borcumuzu yapıp geliriz.Ailemden,nişanlımdan,işimden,tnctr den,kısaca bütün hayatımdan uzakta nasıl günler gecireceğim kimbilir.allah hepimizin yardımcısı olsun.

amin cümlemizi Sağselamet burda buluşturur tekrar...

Ben Tecil Yaptırdım.Ancak Sizleri Burada Bekliyor Olucağız..Hayırlı Teskereler Arkadaşlar.

saol kardeş gelirsen haberimiz olsun :D

Acemi birliğinden sonra Usta birliğine gidecek olan Mehmetcikler Erzurum'a düşen olursa haberim olsun.Bem Erzurum'da Uzman Çavuş olarak görev yapıyorum.

Allah hepinizi Korusun Sağ salim dönersiniz evlerinize İşallah.

ne kadar güzel sizin gibi insanlar hala var. allahtan benim yerim biraz rağatmış ama yinede usata birliği filan derken gereksiz küfürler yada gereksiz hakaretler altinda kalmak istemem istemeyizde.. inşşalllah bilinçli insanlar karşımıza cıkar

Kütahya Hv. Er Eğitim Tugay Komutanlığı

10 Aralıkta teslim oluyoruz inş.

hayırlı olsun sanada... kardeş

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...