Jump to content

Onlie Film Sitelerindeki Filmleri Indirmek..

exitly

Recommended Posts

arkadaşlar ben bi sitede prison break dizisini net olarak buldum sitedeki diziyi yahoo videoya yükliyerek sitede yayınlamışlar ben bunları cdye kaydetmek istiyorum nasıl indirebilirim?veya online film sitelerindeki filmleri bilgisayarıma veya cdye almak istiyorum bunları indirebilicek bir program varmı? daha önce buna benzer video indirme konuları vardı oralarda orbit downloader diye bir program geçiyordu o programı kurdum denedim ama işe yaramadı veya ben yapamadım bu film indirme konusunda yardımcı olabilicek olan varmı?

şimdiden teşekkürler....

Kardeş ben videoget diye bir program kullanıyorum. Aklına gelebilecek hertürlü siteden her videoyu indirme gibi bi özelliği var. Bu da yetmezmiş gibi birde videoyu indirdikten sonra istediğin herhangibi bir formata da çeviriveriyor ;) bi bak dene bakalım işini görecekmi ?

arkadaşlar videoget programını denedim olmadı indirmedi site içinde başka siteden yüklendiğinden urlyi ekliyince ok yazısı aktif olmuyor bile ama direk yahoo adresinden video indiriyor neyse ben bişey buldum burdada paylaşim fire foxa eklenti kurunca sorun çözülüyor swvd eklentisi sayesinde her sitedeki her videoyu indirebiliyorsunuz daha öncede bunu kullanıyordum firefox 3 çıkınca çalışmamıştı o yüzden başka program aramıştım ama programı güncellemişler firefox 3 dede çalışıyor... link:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addons/policy/0/6541/35579[/CODE]

arkadaşlar sorunumu çözdüm yardım eden herkese teşekkürler orbiti fazla kurcalamadım sadece bir iki deneme yaptım indirmedi yukarda verdiğim eklenti işimi gördü yani her sitedeki videoları indirebiliyor denedim oldu idmye gelince o şeçeneği aktif edince çoğu şeyi indirmek isticek sürekli uyarı vericek ki oda pek işime yaramaz hem onu yaparsam deepfreze kaldırmam lazım yeniden başlatma gerektiriyor yani o fazla işimi görmüyor ama yindede sorunum çözüldü verdiğim eklenti işe yaradı..

internet download manager gelişmiş tarayıcı entegrasyonunu seçiyorum diğer programlara gerek kalmıyor

indirilenler>seçenekler>genel de

aynen abim .hatta klip film izlerken, o sayfa uzerinde iken sag tik layip idm ile indir var , onunla indirebilirsin, uzantisi flv , getvideo vb...

aynen abim .hatta klip film izlerken, o sayfa uzerinde iken sag tik layip idm ile indir var , onunla indirebilirsin, uzantisi flv , getvideo vb...

senin dediğinde olur ancak bazı sitelerde linkler gizleniyor bulunmuyor gelişmiş tarayıcı entegrasyonunu şeçtiğinde opera chrome onlardan idm ile

indirebiliryorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...