Jump to content

Usb Tanımıyor Yardım

serdocan

Recommended Posts

slm merhaba benımpc nın usb leritanımıyor kamara takıyorum tanımıyor her hangı bırusb girişli aygıt takıyorum ginede tanımıyor bunu nasıl yapabılırım aca yok sa dirivirinimiş yuklememlazımm format dan sonra

böyle oldu ilk defa göruyorumböyle bi hatayı ne yapmam lazımm yardımını beklıyorum

arkadaşlar unutmadan bende anakartın driveri yok sadece ses ekran dırıvırı var başkabısey de yok ama buncasamandır format atımböylebısey görmedım yanıbenımanlatmak isdedıgımusbler tanımıyor ne kamara nede filaş disk yanı aypotgıbı seylerı dırıvırarama prgramları ındırdımvala bıseyler cıkardı yukledımgıne aynı kac gundurbunlaugrasıyorum yokhalenbulamdımsorun nerde yok pc ahım sahımbıseyde degıl 2500 amd semron 175 512 ram yenı pcalmaya kalksamdunyanın parası ana kartı degıstımeye kalksamgıneaynı neyapacagımı bılmıyorum

arkdaşım buyuk ihtimalle anaakrtının güney köprüsü yanmış imkanı varsa garantisi devam ediyorsa garantiye gonder yok pcı-usb kartla bi dene olmassa yapacak dahada bir şey yok yeni anakart al

anakartın driverini tekrar bi tanıt, tanıtırken yüklemek için de bi kaç seçenek birden olması lazım hepsini yüklersen tekrar bi dene olmazsa shadoww arkadaşın dedği gibi güney köprüleri yanmış olabilir.

arkadaşlar cok saol ama bende pcnın dırıvırları yook tek ses ekran dırvırlarvar başkadadırıvır yok ama hoc böyleyapmışdı okadarformat attımokadarkullandım ama sımdı bu hatavermeye başladı aygıt yöneticisi acdım saman bu cıkıyorr sadeca adaptec aha 151xya da AIC 6260 /AIC.6360 SCSI HOSTBAGDAŞTIRICISI (non.prip)

evetsadece bu sarı sekil de neyapmamlazım??

RAİD ise Redundant Array of Independent (or Inexpensive) Disks, olarak bilinir. birden çok HDD nin beraber kullanılarak performans ve güvenlik olarak optimize çalışması anlamına gelir. kısacası raid sürücü eklenmiş bi windows kurmanız tncxp sp3 deneyin veya diğer arkadaşların yaptıklarını

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...