Jump to content

Cpu Sorunu :(

Onr34

Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar,

Bilgisayarıma birşeyler oldu Açtıgım oyunlar CPU Kullanımını 100% Yapıyor ama arkadaslarımın pcleri çok güçsüz ama çok güzel oynamaktalar 2Defa ben 1 Defada Bilgisayarcıya Format attırdım, Bilgisayarcı baktı baktı Sorunu çözemedi Şimdi Sizden yardımlarınızı bekliyorum Lütfen bana yardım edin oyun felan oynanmıyor hiç :D

Pc Bilgileri

1,50Gb Ram

512 Mb Ram Ekran kartı

Ati

Bu sorundan kurtulursam sizden dualarımı eksik etmem.. Yardımlarınızı bekliyorum

İlk Önce Yorumlarınız için Teşekkür Ederim Programı açtım ve Taratıyorum Asus Ati'yi felan siliyor galiba bu program Silinen Gereksiz Dosyalar bölümünde gördüm inşallah birşey olmaz :D Son çarem bu inş bnda sorun çözülür...

Bulunan Virüslü Dosyalar Bölümüne .Net Framework geLdi ve bende siLdim virüslü oLabiLir diye ve çıktım ve oyuna girdim Baktım yine CPU Kullanımı 100% Oluyor başka oyunlardada oluyor bu Sorun çözülmedi Yardım :D

Senin Sistemi iyice Sarmiş virüsler Önemli Birşeyin yoksa PC de Komple Bütün Hdd Formatla 2 ye bölükse sil sürücüyü tekrar böl başka bi yok olmaz yakin çöker senin pc

2 Ben 1 De Bilgisayarcı Format Attı ama bilmiyorum Hdd'nin ne oLdugunuda biLmiyorum :)

Arkadaşım ramlerinde çakışıyor olabilir zamanlamaları ve chipleri deikse ondanda yapabilir bi kontrol ettir bi zamanlar çok yaşamıştım
arkdaşaın dediği gibi eger 1 den fazla ram varsa tekı hariç hepsını cıkar öle bi oyun oyna vb işler yapo1 gun boyunca sorun hallolunacakmı bakalım

Evet 2 Tane Ram'im vaR ikisinide ÇıkarTıp Denedim Sorun Aynı Bende hiç birşey anlamadım bu pcden

virüs yada trojan v.s yoksa eğer

alt+ctrl+delete basıp işlemler sekmesinde cpu kullanımına bakın isterseniz windowsu zorlayan hangi program olduğunu görebilirsiniz

sistem boşta işleminin değerinin yüksek olması normaldir.

eğer sistemin çalışmasını engelemiyorsa çalıştıra Msconfig yazıp başlangıç sekmesinden cpu yu zorlayan programın açılışta çalışmamasını sağlayabilirsiniz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...