Jump to content

Firefox 2 Ebedi Huzura Kavuşuyor

excellence

Recommended Posts

firefox_girl_801225542710.jpg

Firefox 3'ün yayılmasının ardından Mozilla, emektar Firefox 2'yi huzura kavuşturmaya hazırlanıyor. Peki Firefox 2 ne zamana kadar desteklenecek?

Mozilla, Firefox 2'de yaptığı gibi tarayıcısının bir önceki sürümünü altı ay daha destekledikten sonra fişini çekmeye hazırlanıyor. Firefox 3'ün dört ay önce yayınlandığı göz önüne alındığında, aralık ayında Firefox için güvenlik güncellemesi yayınlanmazsa şaşırmayın. Şu an 2.0.0.17 sürümünde olan Firefox 2'nin son sürümünün ise 2.0.0.19 olacağı söyleniyor. Yani merhum tarayıcılar alemine göç etmeden önce, Firefox 2'ye iki güncelleme daha gelebilir. Mozilla'nın mevcut Firefox kullanıcılarının %60'ından fazlasının Firefox 3'e geçiş yaptığını açıkladığını da eklemekte fayda var.

ShiftDelete

ewt ya bır mozıllayı baslatmak ıcın en az 15 sanıye beklıyorum ıe de oyle bısı yok google chome da oyle bırsey yok

serdar_01 arkadasımıza katılıyorum bu konuda

ewt ya bır mozıllayı baslatmak ıcın en az 15 sanıye beklıyorum ıe de oyle bısı yok google chome da oyle bırsey yok

serdar_01 arkadasımıza katılıyorum bu konuda

Sabreden derviş muradına ermiş derler ya; onu Firefox 3 için demişler (;

Merhaba Arkadaslar Firefox'un daha hizli acilmasini istiyorsaniz firefox'u açmak için tıkladıgın kisa yol simgesine sağ tıklayıp özellikler > hedef kısmına

"C:Program FilesMozilla Firefox irefox.exe" /prefetch:1

yazınız. Tırnak hareketleride dahil. Buradan kopyala/yapıştırda olur. Bakın şimdi hızına

firefox 3 hızlandırma ayarları diye ararsanız birde fasterfox eklentisinide eklerseniz inanamıcanız kadar hızlı olur manuel ayarlar ve o programla çok hızlanıyor....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...