Jump to content

Casper Laptoplar

TheKadir

Recommended Posts

konuyu nereye açacağımı bulamadım buraya açtım :rolleyes:

şimdi bir soracam kime sorsam casper laptopları hep kötülüyolar oysa özellikleri ypaıyor ve adamlar ucuz yapıyo bnm anlamadığım neden herkes kötülüyo casper laptoplara ?

ben böyle şeylere inanmam.Sunny diye uydu alıcısı görmüş veya duymuşsunuzdur.Ben onlardan laptop aldım.Bütün drevirları Nero Essilan 7'yi, Vista orjinal dvd yi 700 ytl ye verdiler.Çok güzel Kullanıyorum.Valla böyle şeylere inanmayın.Bu iş biraz kısmet işi.

valla ben teknik servis işi yapıyorum casper yetkili servisiyiz bozulması denildiği gibi kısmet işi ama garanti yönünden süper garantiye gittimi onarmakla hiç uğraşmıyo adamlar direk o parçayı değiştiriyo yaptıkları ürünün arkasında duruyorlar şu günlerde bende bi laptop düşünüyorum ve casper dan alıcam hem yüksek özellikli hem ekonomik sabrediyorum dolar biraz daha düşsün diye... :rolleyes:

Bizde çok kişiye sattık casper laptop sorunlu olarak 1-2 tane geri geldi ondada hiç onarma olmadı mesela birinin klavye arızalanmış direk değişti bir dahada sorun hiç çıkarmadı genellikle sadece program yükltmeye yada oyun yükletmeye geliolar...

Arkadaşlar benim bugüne kadar 10-12 tane dizüstü bilgisayarım oldu, hem bilgim hem tecrübem ışığında söylüyorum, marka önemli degil sonuçta belli adet işlemci üreticisi, belli adet ekran kartı üreticisi, belli adet ram üreticisi ve belli adet anakart üreticisi var ve herkes bu markaların biraraya getirilmesi ile bilgisayarı oluşturuyor.

Toshiba marka anakart, ekran kartı yahut işlemci duyan var mı? Yahut Sony bunları yapıyor mu?

Lafı uzatmadan en son olarak bir vestel cihaz kullanıyorum. Ama şunu unutmayın bu seçimlerde inanın şans çok önemli...

arkadaşlar casper notebook sahibiyim bende ama tek sorunum bilirsiniz notebooklarda oyun pek oynanmıyor klavye yüüznden ..işte sorunum bu fifa oynamak hayal yada klavye takilip oynancak....benim aldigim seride belki sadece bu sekilde sorun wardir ama 3-4 tus ayni anda yemiyo bende ...ben yinede teknik servise gidip sorucam tek sorunum bu baska sorunum yok ...core 2 duo 2.16ghz 2m cachli t5850 ...9300m gs 256 (paylasimla 512 )mb ekran kartı ..3 gb ram 667 mhz...250 gb harddisk...4-5 usb ciıkisi var ..6 cell li pili...1169 a 12 taksit ile aldim ..piyasada bakin bu sekilde ucuz varmı bu ozelliklere ..bazi arkadaslar anlar ...teknik servis olan arkadaslar bi yazarsaniz su klavye problemli yoksa notebook o kadarmi destekliyo iyi olur

anakart olarak genelde kaliteli kullanıyor anakart intel arkadaşlar bilginize ben söküp dagıttım TW3 serisi bir notebook u ürün aslında japonyanın Quanta Computers firmasının malı orda üretiliyor ve üzerine casper çakılıyor hp de aynı şekilde yapıyor ama o daha fazla para veriyor :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...