Jump to content

Wireless Sorunu

mutlku_1991

Recommended Posts

speedstream 6520 wireless modemim var laptop'a format attım Modem_Foxconn driverini yüklerken modemin wirelessini buldu bu wireless tam olarak ne işe yarar birde internete bu wireless sayesinde kablosusz bir şekilde nasıl bağlanabilirim modemin wireless aşığı bağlantıyı onar deyince yanıyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Kusura Bakma YanlılıklaTeşekkür :D Bastım Buwireless Uzaktan Kablozus İnternet Neyini Öğrenmek İstiyorsun Sinyaller Yoluyla İnternete Bağlanırsın :rolleyes: Tek Özelliği kablo sıkıntısını ortadan kaldırıyor !

sağol CANCAN diğer sitelerden bulduğum bilgi iki pc arasında kablosuz veri transferi de yapıyor yazıyordu bu doğrumu? cevabını bekliyorum

eğer bilgisayarlar arasında ağ kurarsanız tabiki bilgisayarlar arasında veri transferide yapabilirsiniz.

Kusura Bakma YanlılıklaTeşekkür :) Bastım Buwireless Uzaktan Kablozus İnternet Neyini Öğrenmek İstiyorsun Sinyaller Yoluyla İnternete Bağlanırsın :) Tek Özelliği kablo sıkıntısını ortadan kaldırıyor !
eğer bilgisayarlar arasında ağ kurarsanız tabiki bilgisayarlar arasında veri transferide yapabilirsiniz.

orion cancan'ın dediği sadece internetti. bana ağ kuruluyor demedi ve bende sordum, ağ olunca veri transferinin olduğunu bende biliyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...