Jump to content

Rapidshare Sınırsız Indirme

kendd

Recommended Posts

USdownloader'i de kullana bilirsin. cryptload NETframeWork hizmet paketini istiyor. Jdownloader Java destekli bunların içinde en cazip olan USdownloader Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

jdownloader'i denedim ama hiçbir şey indiremedi. amaan rapiddende öyle gıcık alırım ki olmasada olur <_<

bu konuyu görünce bir zamanlar benim rapid için yapmadığım kalmayan haltlar geldi aklıma yok kardeşim yok bu rapidin bir çaresi şu günlerde şifreleme olayı felan yok vede bekletmiyorlar yine eski system uygulanacak olsa cryptload jdownloader felan yine yaramayacak bir işe yarar diyen desin ama ne halt ettini biliyorum en güzeli alacaksın premium bakacaksın keyfine önceleri aman rapid olmasın diye yana yana rapid dışında başka linkleri ararken şimdi rapid olması beni memnun ediyor premium almak istemezsen bu gibi sıkıntılarada katlanacaksın :(

• 3 ay sonra...
CCleaner'in son sürümünü indir kur rapidden bişey indirceğin zaman ilk partı indir bu programla temizlet pc yi onadan sonra tekrar indir indirceğin şeyi

Bunu olabiliceğini sanmıyordum açıkcası denerken yanlış bilgi olduğunu düşünüyordum ama oluyormuş.

;)

Buda yeter :)) Tşk..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...