Jump to content

Formattan Sonra

alioren

Recommended Posts

arkadaşlar bilgisayarı hızlandırcam diye ayarları karıştırdım overclok yapayım dedim pc sürekli hata veriyodu format attım bu seferde d deki bazı dosyaları açamıyorum rarlı dosyalar arşiv bozuk dior office 2007 yi kuramıyorum bi çok önemli dosyamı açamıyorum yerel disk c ve e dekilerde sorun yok ama d dekiler açılmıyo ne yapmam gerekir tekrar format işimi görürmü lütfen yardım edin

öncelikle tekrar format atman D deki bozulan dosyalarını düzeltmez. ama office kuramıyorum hata veriyor demişsin onunla ilgili ne gibi hata veriyor bilmiyorum fakat format attığında o sorunun çözülür diye düşünüyorum. tabi krduğun işletim sisteminin bozuk olması cd nin çizik vs durumlardan kaynaklanan hatalarla bozuk yüklenmei sana yine sıkıntılar yaratabilir temiz bir cd ile yenden deneyebilirsin.

Bilgisayar açılırken Check-Disk disk kontrol ( c yada D sürücüsü üzerindeki veriler doğrulanıyor.) çıkıyor mu?

hayır öyle bişi çıkmıyor office kuramıyorum derken setupu d deydi d deki biçok dosya açılmıyor bu sorun ya overcloktan yada partition magic ten

nasıl kurtarabilirim dosyaları office önemli değil onu bu siteden indiririm ama önemli bisürü dosyam vardı

o zaman bilgilerini başka bir yere yedekle USB yada CD ortamına. Daha sonra başka bilgisayarda dene eğer açılmazsa D sürücüsü sağ tuş özellikler araçlar diski şimdi denetle de. buda olmazsa sistemi geri yükle. Sistemi geri yüklemede olmazsa

D sürücüsünü formatla aşağıdaki veri kurtarma programını kullan. Bu son çaren olsun. en son yaparsın.

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...