Jump to content

Ati2dvag.dll

greyfree

Recommended Posts

s.a;

Radeon X1300XT/X1600Pro/X1650 Series ekran kartı kullanıyorum eskiden bi sorun yoktu (6aydır) sonraları şu hatayı almaya başladım

ati2dvag.dll hatası veriyor mavi ekranda. bazen oyun oynarken donuyor pc kitleniyor.

lütfen bilen abilerim ve kardeşlerim yardım etsinler rica ediyorum ALLAH razı olsun.

İşletim sisteminiz ve ekran kartı sürücünüz sorunsuz çalıştığı zamanki ile ayni ise, yani bir değişiklik yapmadınız ise ve sorun sonradan başladı ise bu zaman dilimi içerisinde yüklediğiniz başka bir donanın sürücüsü yahut program ile çakışma söz konusu, benim aklıma başka birşey gelmiyor..

İşletim sisteminiz ve ekran kartı sürücünüz sorunsuz çalıştığı zamanki ile ayni ise, yani bir değişiklik yapmadınız ise ve sorun sonradan başladı ise bu zaman dilimi içerisinde yüklediğiniz başka bir donanın sürücüsü yahut program ile çakışma söz konusu, benim aklıma başka birşey gelmiyor..

kaç kere format attım valla benm aklıma ekran kartının infilak ettiği geliyor. başka yardım edecek abiler ve kardeşler yokmu :huh:

• 9 ay sonra...

Çok basit önceki driverını kaldır

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.8〈=English[/CODE]

Bu adresteki tarih olarak en yeni olanı indir güncellendi işte ben hep böyle yapıyorum :clapping:

• 2 ay sonra...
Tşk Ama Pc IkıdeBır Donuor Sınır OLuorm Oyusnden Gergınım Indırıor Suan %20

Kardeş kusura bakma tutamadım kendimi. Önce bir türkçe konuşmayı öğrensen nasıl olur?

Ayrıca problem ekran kartından veya anakarttan olabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...