Jump to content

Blogspot.com Da Engellenmiş

morning

Recommended Posts

Arkadaşlar az önce blog adresime girerken ne göreyim!

blogspot.com engellenmiş.

Bir kısıtlama daha gelmiş :rolleyes:

Youtube,geocities derken sonunda blogspot.com da gitti.

Bakalım daha neler engellenecek? :D:D

İnşallah tnctr.comu da engellemezler

Blogspot, blogger kaynaklı olduğu için gitti. Bildiğimiz çok faydalı blogspot sayfaları vardı. Onlardan da mahrum kaldık. Ne yapılır ne edilir bilinmez ancak kısa zamanda birşeyler yapılmalı. Küçük çaplı protestolar hiç bir fayda göstermez. Sansüre Sansür kampanyası da blogger operasyonuyla ortadan kaldırılmış oldu.

Blogspot, blogger kaynaklı olduğu için gitti. Bildiğimiz çok faydalı blogspot sayfaları vardı. Onlardan da mahrum kaldık. Ne yapılır ne edilir bilinmez ancak kısa zamanda birşeyler yapılmalı. Küçük çaplı protestolar hiç bir fayda göstermez. Sansüre Sansür kampanyası da blogger operasyonuyla ortadan kaldırılmış oldu.

Ben düşündüm yasağı protesto için site kurmayı sonra onuda kapatırlar diye vazgeçtim. :rolleyes:

Arkadaslar Ben Opera Kullanıyorum ve blogspot.com lara girebiliyorum:S:S:S:Bendemi bi problem war??:)

emin misiniz? Başka bir program filan açık ya da Opera'nız ayarlı olmasın

Buyur burdan yak. Google video da gümlemiş.

yakında google da gider merak etmeyin demek bu :D :D

Arkadaşlar blogger siteleri bugün tekrar açıldı yasaklanma sebebi Lig TV şikayeti imiş. 4 gün sonunda blogspot sitelerine tekrar girebiliyoruz. Ne varki hergün bir site kapatılıyo birkaç sitenin cezasını diğerlerinin çekmemesi lazım bu bir şekilde dur denilmeli.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...