Jump to content

Film Ve Mp3 Dosyalarımı Bilgisayarımdan Cekmesinle

egemynet

Recommended Posts

20 pc ile calısan bir cafeyim ana makınamda bulunan film ve mp3 dosyalarım paylaşıma acık diğer makinalardan dosyalara ulaşılsın kullanılsın (izlensin dinlensin) ama usb veya baska bie medya ya benım bılgım olmaksızın bilgisayarımdan cekılmesin. bunu yapabilecek bir yol varmıdır acaba yardımcı olacak arkadaşlara minnettar kalacağım tşk.ler

kafe kontrol için eğer akınsoft kullanıyorsanız bu mümkün 7.04.04 versiyonunu yüklerseniz daha eski sürümlerin de bu yokbildim kadarıyla control clinent sınırlamaları usb sürücülerine kopyalamayı engelle seçeneğini işaretleyerek bunu yapabilirsiniz kullanıcı masalarda da versiyonu değiştirmeniz gerekir bu seçeneği işaretledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız lazım

adszgn8.jpg

yardımın için teşekkür ederim yeni cıkan yasayla beraber cafelerde tib onaylı filtre programı kullanılması zorunlulugu geldi. bende akınsoft 8.2 versiyonunu almıştım zaten bunun içeriinde de bu tür bi engelleme var ama müsteri usb bellekten calısmak zorunda kalınca mecburen acıyoruz ve takip edemiyoruz ben usb surucu engellemek yerıne ,mpeg ve .mp3 leri kopyalamayı engellemek ıstıryorum genede ılgıne teşekkur ederım

Windows xp genelinde kes-kopyala-yapıştır-silme işlemlerini etkisizleştiren küçük bir program buldum. Bütün dosyalar için bu işlemler geçersiz oluyormuş. Programı, Başlat-Programlar-Başlangıç klasörüne atıyorsun. Sistem başlangıcında aktif oluyor. Benim deneme fırsatım olmadı. Ben denerim diyorsan adresini yazayım.

sürükle bırak yöntemini de iptal ediyosa güzeldir

Sürükle bırak da bir çeşit kopyalama mantıken iptal etmesi gerekir. Ben bu bilgisayarda deneyemiyorum. Evdekinde deneyebilirim. Linkini yazayım deneyenler olursa buraya yazsınlar işe yarar veya yaramaz diye.

Adres:

Please register to see this content.

Benim aklıma takılan bu program sistem başlangıcında aktif oluyor ya, işini bilen kullanıcı ctrl+alt+del ile görev yöneticisini açıp bu programı kapatabilir mi? Kapatabilirse işe yaramaz bence.

Sürükle bırak da bir çeşit kopyalama mantıken iptal etmesi gerekir. Ben bu bilgisayarda deneyemiyorum. Evdekinde deneyebilirim. Linkini yazayım deneyenler olursa buraya yazsınlar işe yarar veya yaramaz diye.

Adres:

Please register to see this content.

Benim aklıma takılan bu program sistem başlangıcında aktif oluyor ya, işini bilen kullanıcı ctrl+alt+del ile görev yöneticisini açıp bu programı kapatabilir mi? Kapatabilirse işe yaramaz bence.

Ctrl + Alt + Del olayıda bazı cafe programlarındada devre dışı kalıyor .

Örn . Easycafe ..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...