Jump to content

Slogan Arıyorum

Shadoww

Recommended Posts

Arkadaşlar bilgisayarcıda çalışıyorum reklam bastıracagız PS'da çalışmaya yaptım bir tek slogan kaldı güzel bi slogan örnegi verirseniz makbule geçer şimdiden hepinizden allah razı olsun

Şirketin ismi ''Pixel Computer''

(not: reklam amaçlı olarak şirketin ismini yazmıyorum arkadaşlar tekrar post atıpta şirketin ismini yaz ona göre bişeyler yazalım demesinler diye yazıyorum.)

Pixel Computer : Dediğin Nedir Gülüm Gir içeri Yiyelim Dürüm :p

Pixel Computer : Pc lere El sürmeyin Çocuklar Giremez!

Pixel Computer : Hızın Yeni Adresi Bas Gaza Yavrum Bas Gaza! :D

Pixel Computer : Toplama Pc Toplamadan Pc Gel Vatandaş :o

Doğru , Dürüst , Kişilikli , Yalan , Dolan Olmayan Var mı bir Yer Bildiğin '' Var '' : Pixel Computer

Diyolog ( Konuşma ) : Kurtlar Vadisi Pusu

- Polat Alemdar : Memati--------------------------------------------------------------------------------------

- Memati : Buyur Abi!!-----------------------------------------------------------------------------------------

- Polat Alemdar : Most Wanted Diye Bir Oyun Varmış----------------------------------------------------------

- Memati : Evet Abi---------------------------------------------------------------------------------------------

- Polat Alemdar : Kara listesimi ne varmış Pusu bize Göre deil-------------------------------------------------

- Memati : Napalım Usta!!--------------------------------------------------------------------------------------

- Polat Alemdar : Bana Bir Pc Al Black list teki 15 Adamı Yenelim Yeni Hedefimiz Kurtlar Vadisi Most Wanted

- Memati : Abi Yeni Bir Yer Açılmış Sloganıda Şu ''Çökertmedik Site Çökertmedik Mafya Kalmasın''------------

- Polat Alemdar : Uzatma Memeti Yerin İsmini Söyle-----------------------------------------------------------

- Memati : Pixel Computer : Dediğin Nedir Gülüm Gir içeri Yiyelim Dürüm :D ---------------------------------

- Polat Alemdar : Güzel Kurtlar Vadisi Most Wanted Da Görüşmek Üzere :D ------------------------------------

Hazırlayan Ve Sunan : D!LENC!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...