Jump to content

Sky Star 2 Tv Kartı Hakkında Yardım

orcun

Recommended Posts

arkadaslar bende skystar2 tv kartı var ne denediysem bir turlu tv izleyemedim server4pc adlı programda seceneklerde turksat1c uydusu yok sanırım ondan yapıyor progdvb her versiyonu denedim bi ise yaramadı bana en bastan anlataıcak gerekli dosyların linkini vercek bi arkadas varsa cok makbule gecer simdidin tesekkurler

TV kartı diye başlık atmışsın ben DVB S UYDU kartı olarak yanıtlıyorum.Bildiğim kadarıyla SKY STAR 2 nin TV kartı yok

Alt DVB veya DVB Dream kullanarak sorunsuz izleyebilirsin.

SKY STAR 2 Driver,Programları ve şifre çözücü pluginsleri de aşağıda bulabilirsin.

--http://www.skystar-2.com/-- Sana Tavsiyem Driver olarak 4.4.0 ı kullan daha üst versiyonlar problemli.

Sorun olursa gene yardımcı olmaya çalışırım.Kolay gelsin

progdvb power install yüklemen gerekiyor arkadaşım ve de internetin varsa bu program kurulurken internetten otomatik indirecek hataları çözecek açacak ama internet yoksa biraz karışık dediğim gibi indir dediğimi rahat et site ise

www.skystar-2.com  
ya da
www.dvbsupport.net[/CODE]

• 1 ay sonra...

arkadaşlar bende nette resimli anlatım olsun video olsun birkaç kaynaktan baktım fakat no signal diyor setup4pc yi yaptım anlatıldığı gibi fakat turksat3A olduğundan dolayı değişmiştir yardımcı olursanız çok makbule olur :D

• 2 ay sonra...
burdan programı indirin ama daha önce sürücüyü silin ve kartı çıkartın (bilgisayar kapalıyken yapın) daha sonra kart takıp indirdiğiniz programı kurun kendisi stabil donanım sürücüsünü kendi yüklüyordu galiba tam hatırlayamadım olmassa size verilen cd 'den yüklersiniz daha sonra programı kurarsınız daha sonra
güncel kanal listesini indirip c klasörünün altındaki program files (C:\Program Files) klasöründen

içinden progdvb klasörüne gidip ordan kanal dosyasının içine çıkanları atın yanlız orda indindirdiğiniz gibi aynı isimde olan (.txt uzantılı) yedeğini alın her ihtimale karşı daha sonra çalışır

ek olarak bazen kablolardanda sorun oluyor uçlarını tekrardan kesip bağlarsınız pc ye ve diğer bağlantı noktasına

eğer yayını aldığınız kaynak birden fazla kullanılıyorsa sinyal gücünü düşünüyor ( tv alıcısı ve tv kartı ortaksa)

google de dvb dream diye ara dvb dream programının en son sürümünü indir kanal taraması yap bütün kanallar otomatik gelecektir.En iyi ve sorunsuz çalışan skystar2 tv kartı programı budur. Şimdiden kolay gelsin iyi seyirler....Aşağıdaki linkte son sürümü var...

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...