Jump to content

Anakart Almak Istiyorum,yardım...

FearStrom

Recommended Posts

arkadaşlar yeni bir anakart almak istiyorum.duo ya uyumlu ,mümkünse 4 adet ram slotlu ve üst limit 118 ytl olması gerekiyor.ben iki tane buldum ama markasına güvenemediğimden sizlerin de fikrini almak istiyorum (( özellikle sk8erBoi arkadaşım senin görüşün benim için çok önemli )).görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.benim hem fiyat hem de özellik bakımından bulduğum anakartlar şunlar (ikisinin arasında fiyat farkı yok denecek kadar az):''BIOSTAR P965 INTEL P965/ICH8 SOKET 775 ANAKART 01-BIO-004-00210 ''veya ''BIOSTAR P35D2-A7 SOKET 775 INTEL (P35) ANAKART (01-BIO-004-00330)

benim tercihim intel anakart ama uygun fiyat arıyorsan sen msı al derim bu işler benden sorulur niye msı dersen adamlar piyasada tutunabilmek için kaliteli ve ucuz mal imal ediyor aynı özellikte asus anakartlar msı ın 2 katı para ve performans dersen yine msı derim

INTEL D5400XS 5400 EXPRESS FSB 1600MHz LGA771 istersen buna bir bak:D ne anakart ama :D:D:D:D bir pc parası

benim tercihim intel anakart ama uygun fiyat arıyorsan sen msı al derim bu işler benden sorulur niye msı dersen adamlar piyasada tutunabilmek için kaliteli ve ucuz mal imal ediyor aynı özellikte asus anakartlar msı ın 2 katı para ve performans dersen yine msı derim

INTEL D5400XS 5400 EXPRESS FSB 1600MHz LGA771 istersen buna bir bak:D ne anakart ama :D:D:D:D bir pc parası

birde bende asus kullanıyorum ama cahillime geldi 400 ytl vermiştim anakarta

cesur arkadaşım önerin için teşekkürler ama senin de dediğin gibi bir makine parası :D sanırım sen verebileceğim limiti görmedin : 118 ytl :drinks:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...