Jump to content

Openoffice 3.0 Yayınlandı

Zero_1577

Recommended Posts

OpenOffice 3.0 yayınlandı

Açık kaynaklı ofis programları pakedi OpenOffice'in 3.0 sürümü yayınlandı, aşırı ilgi yüzünden indirme sitesi çöktü.

14/10/2008

OpenOffice 3.0 yayınlandı | Açık kaynaklı ofis programları pakedi OpenOffice'in 3.0 sürümü yayınlandı, aşırı ilgi yüzünden indirme sitesi çöktü.

Mütevazı ve fakat kullanışlı, üstüne üstlük açık kaynaklı ve ücretsiz ofis yazılımları topağı OpenOffice'in 3.0 sürümü yayınlandı, yayınlanmasıyla da yazılımın indirildiği sitenin kullanıcı talepleri yüzünden çökmesi bir oldu.

Kaportanın altı ve üstünde pek çok iyileştirme barındıran yazılım pakedinin, en büyük yeniliği ise artık kurulur kurulmaz Microsoft Office'in tüm dosya formatlarına uyumlu hale gelmesi. Ayrıca Macintosh sürümü, artık önceki versiyonlar gibi sırtını UNIX yazılımlarının grafik arayüzü X11'e dayamayı bırakıp, yerleşik bir yazılım haline gelmiş. Bu da performansının artmasını sağlayacak.

Yazılımı, OpenOffice 3.0 resmi sitesinden edinebilirsiniz. Ancak galiba biraz beklemeniz gerekecek, çünkü biz son baktığımızda hala çökük durumdaydı.

Download etmek isteyen arkadaşlar buyrun open office 3.0

http://download.openoffice.org/[/CODE]

KAYNAK

[CODE]http://yahoyt.com/h/2426/openoffice-30-yayinlandi[/CODE]

Please register to see this content.

bu adres işe yaramaz boş bir adres bence,

çünkü burada kürdish diye litaratürde olmayan ve tarihin hiçbir safhasında geçmeyen bir dil seçeneği var fakat dünyayı yönetmiş bir ülkenin torunlarının dili olan Türkçe yok, çok garip...

Allah c.c. kuranda ne buyuruyor? Ben banlanmak istemiyorum, banlanmak isteyen bi delikanlı varsa yazsın konuya açıklık getirelim :D

Edit: Neyse türkçesi çıkmış indiriyorum, olay çıkarmayın durduk yerde düşünmek iyi değilir :)

Allah c.c. kuranda ne buyuruyor? Ben banlanmak istemiyorum, banlanmak isteyen bi delikanlı varsa yazsın konuya açıklık getirelim :D

Edit: Neyse türkçesi çıkmış indiriyorum, olay çıkarmayın durduk yerde düşünmek iyi değilir :)

sanırım yanlış topictesin sözkonusu delikanlılıksa burdayım konu nedir :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...