Jump to content

Oyunlar Takılıyor

alioren

Recommended Posts

ultimate xp 2009 kurdum oyun oynarken takılıyo önceki modifiyede takılmıyodu sorun ne olabilir bende ultimate xp 2009 u kaldırmak istemiyorum çok süper bişi yapmış neccoooy kardeş

yardımcı olabilecek birisi varsa yorumlarını bekliyorum eğer ultimate xp den kaynaklanıyo diyorsanız tnc ye ondaki özellikleri ekleyebilirmiyiz programların isimlerini bilmiyom ama monitörün sağında takvim radyo saat falan var monitörün üstünde güzel bi efek var bilgisayarım belgelerim windows sidebar falan bu özellikler yüklenebilirmi tnc ye

baslangıcta otomatik acılan gereksiz programları kaldırmanı tavsiye ederim Baslat/çalıştır/msconfig yazarsan bi pencere acılır ve orda üstte yatay olarak menüler var orda baslangıc menüsüne gelerek gereksiz calısan programları kaldırmanı öneririm çünkü gereksiz arka planda calısıp boşa yoruo makinayı bi bunu dene derim

SideBarı falan kapa arkadaşım.naptin sen :D

öyle oynarsan kasılmıcak sistem yoktur :)

baslangıcta otomatik acılan gereksiz programları kaldırmanı tavsiye ederim Baslat/çalıştır/msconfig yazarsan bi pencere acılır ve orda üstte yatay olarak menüler var orda baslangıc menüsüne gelerek gereksiz calısan programları kaldırmanı öneririm çünkü gereksiz arka planda calısıp boşa yoruo makinayı bi bunu dene derim

vistadrive

visual task tips

rthdcpl

skytel

alcmtr

egui

ctfmon

lclock

topdesk

rocketdock

sidebar

süpercoiker2

bunların hangisini iptal edeyim

topdesk

rocketdock

sidebar

Bunları kaldır derim

ayriyetten calıstırdan msconfige geldiğinde baslangıcın yanında hizmetler var oraya gelip al tarafta bi kutucuk var orda tüm microsoft hizmetlerini gizle dersen orda bazı çalışan programlar da var orayada bi bak işine yaramıyan bişi var sa onu da kaldır o zaman hem pc rahatlar hem oyunda takılmaz.

Bende film izlerken donmalar oluodu bunları kapatınca düzeliodu dene istersen

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...