Jump to content

Ag Baglantısı Sorunu

yusufgoral

Recommended Posts

merhabalar

elektrikler gitti geldi.pc yi acınca ag kablosu taklı deil uyarısı verdi.modem ve swich de işiklar normal yanıyor.anakart üzerindeki onboardd eternet işiği yanıyor fakat yinede ag kablosu takılı değil sorunun deam ediyor .farklkı bir eternet kartı taktım .olmadı drıverları yeniden kurdum olmadı.aygıt yöneticisinden attanics eternet denetleyicisi altındaki alt menülerin hepsinde sarı ünlem işareti var.donanım değişikliklerini teker teker tarıyorum lmuyor.kablolarda vede modemdedd bir sorun yok internet cafede diğer pc lerde bir sorun yok aynı modem ve sviche bağlı hepsi .format atıyorum başaka carem kalmadı . fakat sorunn formatla cözülecegini zannetmiyorum cunkü sistemi bi kac kez geri yukledim olmadı

acil yardımlarınızı bekliyorum......

ağ kaplosu taılı değil diyen pc ye gelen kaplonun takılı oldu ethernet girişi yanmış olabilir sviç

mi modem mi ordaki bunun için o kaployu al başka pc ye tak yada başka pc ye giden kaployu modemden çek o pc ye giden pora tak

Arkadaşım Farklı bir ethernet kartı tak.Diğer ethernet kartını devre dışı bırak.Elle ip ver.Büyük ihtimalle bağlanır.Bende aynı sorunla karşılaştım.Eğer diğer ethernet kartıda pcı ise aynı yuvaya takma başka yuvaya tak.Donanımdan kaynaklanan bir sorun olduğu belli.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...