Jump to content

Ses Kartı Sorunu

candemiruzun

Recommended Posts

Herkese merhaba.ben yeni bir ses kartı aldım creative sound blaster 5+1.Ana kartın ses driver'ını kaldırdım 5+1'i kurdum.fakat bilgisayar her açıldığında "yeni donanım bulundu" penceresini açıyor.bunun açılmamasını nasıl önlerim.yardımcı olursanız çok sevinirim...

TEŞEKKÜRLER.

BU ARADA KONU YANLIŞ YERDEYSE ÇOK ÖZÜR DİLERİM..

merhaba candemir, ses kartının driverini kaldırmışsın ama biostan kapatmamışsın, ama yeni donanım bulundu olarak karşına çıktığından ;

bilgisayarım sağ tıkla özellikler donanım/aygıt yöneticisi orda sarı soru işaretli olarak ses kartını göreceksin onada sağ tıkla ve devre dışı bırak seç. hepsi bu kadar sorunun çözülecektir aslında işi biostanda halledebilirsin ama bu daha kolay olacağından bunu yazdım.

merhaba candemir, ses kartının driverini kaldırmışsın ama biostan kapatmamışsın, ama yeni donanım bulundu olarak karşına çıktığından ;

bilgisayarım sağ tıkla özellikler donanım/aygıt yöneticisi orda sarı soru işaretli olarak ses kartını göreceksin onada sağ tıkla ve devre dışı bırak seç. hepsi bu kadar sorunun çözülecektir aslında işi biostanda halledebilirsin ama bu daha kolay olacağından bunu yazdım.

daha önce devre dışı bırakmayı denemiştim olmamıştı.ama nedense şimdi işe yaradı teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...