Jump to content

Insanlar Arası Bağlar Ile Ilgili Dizi önerileri ?

exitly

Recommended Posts

arkadaşlar dizi diyince herkes lost preason break diyor biraz türler dışına çıkmak istedim.. arkadaşlık veya insanlar arası ilişki ve bağları anlatan aile arası veya arkadaş arası bağlarda olabilir yabancı dizi önerileri bekliyorum aslında türkçe olursa çok güzel olur altyazılısıda olursa oda olur yani türkçesi piyasaya sürülmüş dizilerde var herkesle izlenebilir onlarda olabilir ismini vermeniz yeterlidir...ve biraz konusundan bahsederseniz güzel olur..şimdiden teşekkürler....

bu öneride bulunduktan sonra birde kesinlikle izle dediğiniz dizileride yazarsanız tür farketmez çok yardımcı olmuş olursunuz ama lost ve preason break hariç...

Eskilerden Dawson's Creek var, arkadaşlık bağlarını güzel anlatan bir diziydi, aile bağlarından bahseden bir dizi vardı o bundan da eski; Full House. Şimdilerde insan ilişkilerinden bahseden Grey's Anatomy, komşuluk ilişkilerinden bahseden Desperate Housewives, Arkadaşlık ilişkilerine komik yönlerinden bakan My Name Is Earl vs.

Aslında konusu spesifik olmayan tüm dizilerde toplum ilişkileri ele alınmaktadır.

Eskilerden Dawson's Creek var, arkadaşlık bağlarını güzel anlatan bir diziydi, aile bağlarından bahseden bir dizi vardı o bundan da eski; Full House. Şimdilerde insan ilişkilerinden bahseden Grey's Anatomy, komşuluk ilişkilerinden bahseden Desperate Housewives, Arkadaşlık ilişkilerine komik yönlerinden bakan My Name Is Earl vs.

Aslında konusu spesifik olmayan tüm dizilerde toplum ilişkileri ele alınmaktadır.

Grey's Anatomy dizisini izliyordum zaten hoşumada gidiyor..peki bunlardan birini önermiş olsan yani ilişkiler bazında bu kesinlikle iyidir dediğin biri olsa hangisini derdin?yani anladım türlere ayrılıyor kendi içindede kesiin izle dediğin hangisi olurdu?bu arada şimdi hatırladım Dawson's Creek'ide izledim çok güzeldi hatta mükemmeldi sanırım trt1de yayınlamıştı bir ara..önerilerin güzel öneriler...neyse bunları çıkarsak kesin izle dediğin hangisi olurdu?demişin ya tüm konusu spesifik olmayan tüm dizilerde toplum ilişkileri ele alınmaktadır işte bunlar arasında öne çıkanları arıyorum yoksa çok dizi var bu arada Friends dizisini izleme fırsatı bulamadım çok adını duydum öneri aldım ama hep bir aksilik çıktı izliyenler varmı izlemeye değermi?

House M.D. öneririm. Beyin fırtınası için harkulade bir dizi. Arkadaşlık ilişkilerinin mantığını sorgulayabileceğin bir dizi. Olay bir kaç kişi etrafında toplansada konular çok geniş, bir de tıp dehası olunca herkes eğlenceli bir dizi oluyor.

House M.D. öneririm. Beyin fırtınası için harkulade bir dizi. Arkadaşlık ilişkilerinin mantığını sorgulayabileceğin bir dizi. Olay bir kaç kişi etrafında toplansada konular çok geniş, bir de tıp dehası olunca herkes eğlenceli bir dizi oluyor.

en kısa zamanda indirip izlemeye başlıcam ..yorum için teşekkürler...

İnsan ilişkilerinden kastın ikili ilişkiler ise ve komedi seviyorsan ingiliz dizisi 4 sezonluk BBC kanalının Coupling var çok güzel. (Amerikan versiyonu da çıkmış sanırım ama pek tavsiye edilmiyor)

Birde halen devam eden ve 4. sezonda olan How I Met Your Mother var. Arkadaşlık ve ikili ilişkilerin en güzel örneklerinden...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...