Jump to content

Katılımsız Cd Ayarları

ASEV13

Recommended Posts

Katılımsız cd kurulumdan sonra ilk açılışta benim istediğim tema ve arka planla açılmasını istiyorum bunun için LUNA.TH ve Winnt.sif düzenlemesi yapıyorum sadece arka plan değişiyor LUNA.TH düzenlediğimden tema klasik olarak açılıyor.bendeki temalar Nlite ile ilk açılışta eklenerek ayarlanacak temalar değil Katılımsız kurulumlu ve cab halçinde Rvm ile entegre yapıyorum setup dosyasını winrarla vs açınca içerisinde temalar var temaların yanısıra arka plan ses vs doyalarıda var oem dizini altına atıyorum temalar ekleniyor c-windows-resource dizinine ama bu defada temalar ismi var yüklenemedi diyor TnC deki tüm konuları inceledim OEM klasörü Winnt.sif ve Lunath düzenlemelerinide yapıyorum ama hep klasik olarak açılıyor.

Bilgisayarı Kapat ekranını değiştiriyorum msgina.dl_ile ama oturumu kapat ekranını nasıl değştirebilirim.

Bot ekranını değitiriyorum NTOSKRNL.ex_ virtual pC de test ediyorum oluyor ama normalde değişmiyor. sp2 cab açıp onun içine eklemem gerekirse expand-makecab komutları ile tekrar cab haline nasıl getirebilirim (blackman12 nin cabpack programı)katılımsız programları addon yapmada kullanıyorum.sp2 dede işe yararmı?

Masaüstü belgelerim-bilgisayarım iconlarını değiştirdim ama ag bağlantıları simgesini değiştirmem için hangi dosyayı editlemem gerekir

shell32.dl_ise hangi satırını değiştirmem gerekir çünkü satırları tam olarak bilmiyorum yanlış simgwe değiştirmek istamiyorum.hangi satırın hangi simge olduğunu belirten bi döküman olsa

birde herhangi bir program setup dosyasını açıp içerinde icon vs gibi değişiklikler yaptıktan sonra tekrar setup haline nasıl getirebilirim

taklıdığım yerleri belirttim ayrı ayrı konu açmamak için tek bir konu içerisinde sormak istedim.şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Katılımsız cd kurulumdan sonra ilk açılışta benim istediğim tema ve arka planla açılmasını istiyorum bunun için LUNA.TH ve Winnt.sif düzenlemesi yapıyorum sadece arka plan değişiyor LUNA.TH düzenlediğimden tema klasik olarak açılıyor.bendeki temalar Nlite ile ilk açılışta eklenerek ayarlanacak temalar değil Katılımsız kurulumlu ve cab halçinde Rvm ile entegre yapıyorum setup dosyasını winrarla vs açınca içerisinde temalar var temaların yanısıra arka plan ses vs doyalarıda var oem dizini altına atıyorum temalar ekleniyor c-windows-resource dizinine ama bu defada temalar ismi var yüklenemedi diyor TnC deki tüm konuları inceledim OEM klasörü Winnt.sif ve Lunath düzenlemelerinide yapıyorum ama hep klasik olarak açılıyor.

nlite > seçenekler > yamalar > uxtheme yamasını aktif yapın.

Bilgisayarı Kapat ekranını değiştiriyorum msgina.dl_ile ama oturumu kapat ekranını nasıl değştirebilirim.

Bot ekranını değitiriyorum NTOSKRNL.ex_ virtual pC de test ediyorum oluyor ama normalde değişmiyor.

aynı dosya olması gerek

sp2 cab açıp onun içine eklemem gerekirse expand-makecab komutları ile tekrar cab haline nasıl getirebilirim (blackman12 nin cabpack programı)katılımsız programları addon yapmada kullanıyorum.sp2 dede işe yararmı?

evet,toplu dosyaları cablamak için cabpack kullanabilirsiniz.

Masaüstü belgelerim-bilgisayarım iconlarını değiştirdim ama ag bağlantıları simgesini değiştirmem için hangi dosyayı editlemem gerekir

shell32.dl_ise hangi satırını değiştirmem gerekir çünkü satırları tam olarak bilmiyorum yanlış simgwe değiştirmek istamiyorum.hangi satırın hangi simge olduğunu belirten bi döküman olsa

birde herhangi bir program setup dosyasını açıp içerinde icon vs gibi değişiklikler yaptıktan sonra tekrar setup haline nasıl getirebilirim

taklıdığım yerleri belirttim ayrı ayrı konu açmamak için tek bir konu içerisinde sormak istedim.şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

onun cevabını maalesef bilmiyorum dosya editlemeleriyle pek uğraşmadığımdan.

öncelikle konuyla ilgilendiğiniz için teşekkürler

nlite > seçenekler > yamalar > uxtheme yamasını aktif yapın.

evet,toplu dosyaları cablamak için cabpack kullanabilirsiniz.

bunları denicem ama diğerlerini anlayamadım

msgina.dl_ ile bilgisayarı kapatı değiştiriyorsunuz ya, oturumu kapat ekranının da değişmesi gerek yani.Çünkü aynı ekranlar

msgina.dl_ yi değiştiriyorum bende sizin dediğiniz gibi düşünüyorrdum ama ben cd kurulumu yaptıktan sonra bakıyorum bilgisayarı kapat ekranı benim yaptığım gibi oturumu kapat ekranı farklı

nlite > seçenekler > yamalar > uxtheme yamasını aktif yine aynısı oluyor

bu arada denemedim ama o bitmapların o tarafta oturumu kapat resimleri filan vardı ondan o dedim( ki o olacağını sanıyorum windowsta başka o tür diyalog yok çünkü)

teşekkürler dediğiniz satırlardan değişti . ya bide benim için çok uğraştırıcı olan ilk açılış tema ve walkpaper ayrlamasınıda nasıl yapabilir bide ona yardımcı olabilirmisiniz konulardaki uygulamaların hepsini yaptım yine olmuyor imzasız tema aktif oem-luna th, win sif

Sistemine beğendiğin bir temayı ekle daha sonra nLite ile ayarları yaparken bu sistemdeki temaları ekle dediğinde tüm temalar gelir istemediklerini kaldırabilirsin sonra sağ tarafta tema seç ordan isteğin şekilde belirle xp kurulduğunda senin seçtiğin seçili olarak gelir.

En kolay böyle eklersin.

Sistemine beğendiğin bir temayı ekle daha sonra nLite ile ayarları yaparken bu sistemdeki temaları ekle dediğinde tüm temalar gelir istemediklerini kaldırabilirsin sonra sağ tarafta tema seç ordan isteğin şekilde belirle xp kurulduğunda senin seçtiğin seçili olarak gelir.

En kolay böyle eklersin.

öncelikle teşekkürler sizin dediğiniz gibi n lite tema ekleme bölündeki sistemde yüklü olab temaları ekledim begenmediklerimi kaldırdım sağ taraftaki ekrandan temamı ayarladım temanın arka planı ejkendi ama temayla açılmadı kurulumdan sonra masaüstü özelliklerim tema bölümüne baktığımda değiştirilmiş tema yazıyor ve eklemiş olduğum temalar gözükmüyordu yeniden başlattım tekrar temalara baktım eklemiş olduğum temalar gelmiş yalnız seçerken yüklenemedi hatası veriyor ama yinede temayı uyguluyor

1303adsiz.JPG

3177adsizyh.JPG

Sen bi yerlerde hata yapıyorsun yada kullandığın tema sorunlu olabilir yoksa dediğim gibi yaptığında gelmeliydi.

iki tema vereyim sevdiğim güzel temalardır aynı mantık üzerinden hareket et sistemine ekle sorunsuz seçili gelecekdir inşaallah.

nLite ile ayarları ve çıkartmaları yaparken kesinlikle luna temayı silme çünkü bu seçtiğin varsayılan olarak gelecek.

Please register to see this content.

Sen bi yerlerde hata yapıyorsun yada kullandığın tema sorunlu olabilir yoksa dediğim gibi yaptığında gelmeliydi.

iki tema vereyim sevdiğim güzel temalardır aynı mantık üzerinden hareket et sistemine ekle sorunsuz seçili gelecekdir inşaallah.

nLite ile ayarları ve çıkartmaları yaparken kesinlikle luna temayı silme çünkü bu seçtiğin varsayılan olarak gelecek.

teşekkürler sizin verdiğiniz linkteki temaları inceledim çok güzeller katılımsızca deniyorum

Sisteminizde ve hazırladığınız çalışmanızda uxthema yani imzasız tema yüklemesi değişikliği yapılmamışsa dediğiniz gibi sorunlar meydana çıkarır ki tüm imzasız temalar için geçerlidir.

Yoksa verdiklerim kesinlikle sorunlu temalar değildir bir çok arkadaşlarla paylaştım sorun olduğunu söylemediler ayrıca bende katılımsız cd,lerime her zaman eklerim asla hata vermediler.

Sisteminizde ve hazırladığınız çalışmanızda uxthema yani imzasız tema yüklemesi değişikliği yapılmamışsa dediğiniz gibi sorunlar meydana çıkarır ki tüm imzasız temalar için geçerlidir.

Yoksa verdiklerim kesinlikle sorunlu temalar değildir bir çok arkadaşlarla paylaştım sorun olduğunu söylemediler ayrıca bende katılımsız cd,lerime her zaman eklerim asla hata vermediler.

ben sizin paylaşımlarınızdan çok yararlandım.elbetteki sorun yoktur ama.benim ssorunum ne olabilir bendeki n lite tüm imzasız temalar seçeneği akfif şekilde ama pasif olarak görünüyor değişim yapamıyorum

Bu verdiğimi nLite yada Rvm ile ekle imzasız tema yüklemen ile ilgili sorun için .

Buda dosya korumasını kaldıran eklenti.

bir hatırlatma ben bu işlemler için her zaman Rvm kullanırım tavsiye olunur kardeşim.

teşekkürler bende sizin daha önceki tavsiyenizden beri rvm kullanıyorum hiç sorunlada karşılaşmadım diğer ayarları yaparken n lite kullanıyorum.

ben verdiğiniz linkteki addonları rvm ile eklerim eklemesinede sfc dosya korumsanı n lite ile kapatıyorum birde verdiğiniz sfc addon sp3 için diyor

sp2 de kulansam sorun olurmu diğerinide tema için kunıyorum

sizin vermiş olduğunuz tema ilk açılışta uygulandı benim ayarlamış olduğum arka planla ilk ekran görüntüsü

aşagıda yanlız sizin verdiğiniz tema dan mı yoksa vermiş olduğunuuz eklentiden dolayımı bunuda deneyip cvp. bendeki temalardan kaynaklanıyormuş denedim bendeki temaları addon olarak rmv den ekleniyor sorunsuzda kullanıyorum sistem den aldığımda neden bçyle oluyor acaba

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...