Jump to content

Bios Update Sorunu

aslan570

Recommended Posts

arkadaşlar ne yaptysam kım ne dedıyse bu bios olmadı wındows bazen acııyo bazen acılmıyo ve pc yı cok kasıyo acılmadıgı zamanlar donuyo ve maus klavye de gıdıo hıc bı hareket yapamıyoruz bıkdım artık ya bırı bana şu drek lınkını bulsunda asus a8v socket 939 ai series in o flash için olan programını (son sürümünü olucak) son surumunu yukledım ben o yuzden ona mınnettar kalırım kendım o asus un cd sınden yukledım asus updateyı ama yukluyosun aynı sekılde yıne guncellemeye calısıyom oraya gecmıo guncelleme kısmına drek gerı cıkıyo programdan bırı bana nolur yardım etsın cıldırmak üzreyım 2 3 gundur teşekkurler

bu arada bıosu sıfırlıyorum pc acılıyo kasılarak ama bı ıkı pro yukleyınce yanı dıriverlerını yne baslıyo sorun

Hocam eğer arkadaşın önerdiği olmaz ise asus anakart driverinde update tool die bir şey var onu kur pc ne ve programı çalıştır. ilk önce save bios u seç ve next i tıkla daha sonrada update bios file die birşey sanırım onu seç otomotikman kendisi seçiyor ve update ediyor. update ettikten sonrada anakartın bios pilini çıkarmanı tavsiye ederim biosu o şekil sıfırla. Bir kere benimde başıma gelmişti bios üzerinden load default yapmıştım sorun devam etmişti ama pille reset lediğim zaman sorun çözülmüştü. Eğer buda olmaz ve sorunun devam ederse power supply dene aklıma gelenler bunlar inşallah sorunun çözülür.

Buradan indir arkadaşım

Bildiğim kadarıyla asus update programı ile bu modele bios yüklenmiyor dos versiyonu bios yükleyici

A8v nin dğer modelleride burada

Please register to see this content.

kardes çok saol zahmet edıp bunları bulmussun benım için ama denedım buda olmadı belkıde versıyon sorunludur bı oncekı son deılde bı onceki versıyonunu verırsen bana cok iiolur saol allah razı olsun yardımların dan ötürü.

Hocam eğer arkadaşın önerdiği olmaz ise asus anakart driverinde update tool die bir şey var onu kur pc ne ve programı çalıştır. ilk önce save bios u seç ve next i tıkla daha sonrada update bios file die birşey sanırım onu seç otomotikman kendisi seçiyor ve update ediyor. update ettikten sonrada anakartın bios pilini çıkarmanı tavsiye ederim biosu o şekil sıfırla. Bir kere benimde başıma gelmişti bios üzerinden load default yapmıştım sorun devam etmişti ama pille reset lediğim zaman sorun çözülmüştü. Eğer buda olmaz ve sorunun devam ederse power supply dene aklıma gelenler bunlar inşallah sorunun çözülür.

kardes saol da bu dedıgın update tool bende yok yanı o cd de yok baska bısı gelmıomu aklına saol

Please register to see this content.

burası yardımcı olur afudos afuwin yukle araştır..

tmm onları ındırdım sıkısdırılmıs dosyalar halındelerdı acdım zıpden ama tıklıyorum ıkısınıde denedım errorverıo error instal dıo nabıcaz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...