Jump to content

Pc Kapandıktan Sonra Monitör Kapanmıyor.

muan

Recommended Posts

Arkadaşlar bir kaç gün önce monitörümün rengi sarı yeşil arası gidip geliyordu. Vga kablosunda sorun oldugunu anladım degiştirdim fakat şimdide bilgisayarı kapattıgımda monitör kapanmıyor ve sarı, yeşil, kırmızı, beyaz, siyah gibi renkler çıkıyor, taki bilgisayarı tekrar acınca normale dönüyor. Sizlerin degerli görüşlerini almak isterim neler yapılabilir?[/font]2"][

Arkadaşım eğer monitor Lcd ise tüpü yoktur diye biliyorum.Ama şu olabilir.Kabloyu değiştirmiş olabilirsin.Anlaşılan bilgisayar kapanırken monitörü tetiklemiyo.Ya başka bir kablo ile dene yada ekran kartı ile montitörün vga çıkışlarına bak.Tel falan kırıksa olabilir.

• 1 ay sonra...

MRB ARKADAŞIM MONİTOR KABLOSUNUN PİMLERİNDE SORUN OLABİLİR PİMLERİNİ KONTROL ET YADA MONİTÖRÜN TÜPÜ BİTMİŞ OLABİLİR YADA SENİN MONİTÖRÜN RENGİ KALİTESİ BOZUKTUR OLMADI AT ÇÖPE AL YENİSİNİ:D

ÇEKİLMEZ_İSYANKAR_KİZ

BENİM Bİ ARKADAŞLAR VAR EFENDİSİZ_BEY VE CADİ_ŞEY İKİSİDE KAFADAN SORUNLU ALLAH BANA SABIR VERSİN AMİN:D

:clapping::):)

MRB ARKADAŞIM MONİTOR KABLOSUNUN PİMLERİNDE SORUN OLABİLİR PİMLERİNİ KONTROL ET YADA MONİTÖRÜN TÜPÜ BİTMİŞ OLABİLİR YADA SENİN MONİTÖRÜN RENGİ KALİTESİ BOZUKTUR OLMADI AT ÇÖPE AL YENİSİNİ:D

ÇEKİLMEZ_İSYANKAR_KİZ

BENİM Bİ ARKADAŞLAR VAR EFENDİSİZ_BEY VE CADİ_ŞEY İKİSİDE KAFADAN SORUNLU ALLAH BANA SABIR VERSİN AMİN:D

:rolleyes2::drinks::D

Arkadaşlar üstte LCD diyor halen tüpten bahsediyorsunuz....Çok dikkatsizsiniz...

muan kardeş sorun kablo baglantısından kaynaklanıyor.

Kırık-temas etmeyen pim vb. olabilir...Tetikleme eksik kalıyor çünkü...

hocam ya hep kusur bulunuyonuz bende dedim pimlerinde sorun olabilir die yazdım da tüp konusunu espiri olsun die yazmıştık arkadaşlarla yoksa biliriz hocam biz nede olsa öğretmenimiz sizsiniz

• 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...