Jump to content

Bilgisayar Topladım ? Özeliklerimi İyimi ?

apoo

Recommended Posts

Arkadaşlar Bir Bilgisayar Topladım Ama Özelikleri konusunda şüpheliyim Sizce İyimi Bu Özelikler

Anakart : Karakteristik	  ASUS M3A S940 DDR2 AMD770 SB600 1066MHz PCIE
Chipset AMD 770 Chipset

İşlemci : AMD ATHLON 64 X2 5600 DUAL CORE S940 AM2 2.7 GHZ

Ram : 2 adet KINGSTON 1GB 1066MHZ DDR2 KHX8500D21G HYPER

Ekran Kartı : 512 MB HD ATİ CATASLY

Hardisk : SATA 320 GB HDD SAMSUNG[/CODE]

Kasa : Resmi . coolermaster_elite_rc332.jpg

Karakteristik COOLER MASTER ELITE RC332KKP1 350W GP SİYAH

Renk SİYAH

Fan Sayısı 3 Adet

Power 350 W

Pencere (Kasalar için) Yok

Kasa Tipi ATX, m-ATX 10.5

Ek Özellikler 5.25 Yuva: 4 Adet

3.5 (Dahili/Harici) yuva: 2 / 5

Ön Panel USB : 2 adet

Ön Panel Ses : MİKROFON/HOPARLÖR

Materyal : ALÜMİNYUM ÖN PANEL / SECC GÖVDE

Ölçüler : 486 x 203 x 413 (D x G x Y)

Ağırlık : 6 Kg

hayırlı olsun ramların güzel 1066 alman iyi olmuş ekran kartı modelini tam yazmamışsın herhalde sadece 512 mb ve ati olduğunu biliyoruz herhalde 3xxx serisidir oda güzel seri fakat nedense sur sıralar ati kartlar driver konusunda xp sp3 de sorunlar yaşıyor herkesde olmasada ilginç bir durum

M3A aldıysan ilk işin bios update yapmak olsun. Daha sonra ekran kartının modelini belirtmemişsin eğer ekran kartın fazladan güç istiyorsa 350W bu kasa ve gerçek değer değil malesef o yüzden en azından 450 500W bişey önerirdim.

eger sistemi henüz almadıysan anakartını değiştirmeni ve şu anakartlardan birini almanı tavsiye ederim.

bu arada bu iki anakarttan hangisini tercih edersen et 'ati crossfirex' destekli ve ankarttaki ob ekran kartı ile ortak çalışacak bi ekran kartı alırsan (hangi modeller oldugu konusunda bi bilgim yok) çok çok daha iyi verim alırsın.benim anakartım GIGABYTE GA-MA78G-DS3H ikinci linkteki yani.ekran kartını ob kullanıyorum acıkcası 1080p film ler dısında yani oyun için yetersiz.ama film izlemek için yeterli.kasa içinse gene benim kasamı önerebilirim.

Please register to see this content.

kardeşim pclabs donanimhaber sistem önerilerine bak ekran k. ile cpu güçleri orantılı olmalıdır yani ekran k. yüksek işlemci düşük olursa ekran k. tam performasını gösteremez birde kasa mönitor iyi şeçmelisin çünkü bu bileşenler uzun süre değiştirilmiyen bileşenler

son olarak ekran kartının uzunluğuna göre kasa al ben aldım ekran kartı kıl payı sığdı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...