Jump to content

Vlite Hakkında

viper75

Recommended Posts

msdn vista sp1 indirdim ve hevesle sunu kendime göre katılımsız hale getireyim bir kaç gereksiz bileşen cıkarıyım dedim ve vlite 1.2 final sürümünü indiridim ama açılışta aşağıdaki ekran cıkıyor ve iptal diyince program açılmıyor

vlitebb5.jpg

yükle diyince

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=94bb6e34-d890-4932-81a5-5b50c657de08[/CODE]

buraya yönlediriyo programı bunu yüklemden

açmanın bir yolu varmı

WAIK yüklemedende cancel diyerek devam edebilirsin ama (Beta olanı kurarsan bu mümkün)hazırlıyacağın dvd sistemini çok fazla kasacakdır ve kullanmaktan zevk alamazsın

kurduğunda göreceksin en iyisi hazır sp1 yüklü msdn versiyonu çek eryen ve toprak44 paylaşmışlardı bunlardan istediğinle oynama yapabilirsin.

yada waık idrip sistemine entegre et kendin hazırla waık hakkında kendi dosyasından bilgi alabilisin.

Dosyanın kendisi yaklaşık 851mb kendi içerisindeki amaç ve bilgilendirme klavuzları bendeki önceki WAIK versiyonu ama temel aynı.

Please register to see this content.

zaten bende toprak44 arkadaşımızın paylaşımı olan vistayı indirdim sp1 entegre etmek gibi bir düşüncem yok amaç biraz bileşen cıkarmak ve katılımsız yapmak cancel diyince program kapanıyor 1.2 final sürümü

zaten bende toprak44 arkadaşımızın paylaşımı olan vistayı indirdim sp1 entegre etmek gibi bir düşüncem yok amaç biraz bileşen cıkarmak ve katılımsız yapmak cancel diyince program kapanıyor 1.2 final sürümü

Forumlarda bulamadım ama bende varmış upload ettim buyur kardeş beta olan ile her türlü değişiklik mümkün.

Please register to see this content.

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

arkadaşlar versiyon 1.1.6 yı google dan aratın, indirin ve kurun. 1.2 version sonrasındakiler waik gibi bişey istiyo. ama bu versiyon istemiyo sadece başlangıçta wim filter install diyin tamamdır...yabancı forum sitelerinden arayıp da buldum bu cevabı ;-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...