Jump to content

Sizce Bu Pc Nasıl

By_Neo

Recommended Posts

hocam özelik bakımından güzel ama biraz daha ekran kartı yüksek olursa daha iyyi olur. her haldfe3 oyun için alıyorsun . ekran kartının ne kadar veririrsen güzel olur

Nası yani 512mb Yetmiyormu???

işlemcin eski ekran kartın günümüz oyunlarına yetersiz bir tek ram iyi olmuş oda 1gb olsa daha kötü olurmuş sen işlemciyi keşke core duo 2 alsaydın ekran kartlarıda orta seviye ekran kartları 100- 150 ytl civarı hatta 8800 gt bile 150 ytl mavi bilgisayarda okadar iyi bir sistem olmamış helede oyun için olmamış

işlemcin eski ekran kartın günümüz oyunlarına yetersiz bir tek ram iyi olmuş oda 1gb olsa daha kötü olurmuş sen işlemciyi keşke core duo 2 alsaydın ekran kartlarıda orta seviye ekran kartları 100- 150 ytl civarı hatta 8800 gt bile 150 ytl mavi bilgisayarda okadar iyi bir sistem olmamış helede oyun için olmamış

Ya İşlemci Core duo2 Alıcaktımda 2.0 vardı Bilmiyorum yawas calısır diye tercih etmedim core duo2 2.0 GHZ 140 YTL idi Bu İŞlemci 90 Bunu Tercih ettim amaaa hata ettim galiba:S

malesef öyle olmuş aradaki fark fazla değilmiş core duo 2 2.00 ghz bile olsa pentium 4 3.00 ghz işlemciden iyidir ayrıca ekran kartı olarakda 8600 gt veya atinin hd3650 hd 2600 düşünebilirdin anakart model nedir

Nası yani 512mb Yetmiyormu???

ya insanların bu şekilde öğrenmesinden nefret ediyorum:(

bak arkadaşım ekran kartları hdd si olmayan bir bilgisayar gibidir kendi üzerlerimde bir çeşit ram i vardır(o 512mb dediğin) kendi üzerinde işlemcisi vardır ve çip set i vardır(bu steam işlemcisi ve ekran kartının işlemcisi ile belleğinini takıldığı yere diğebiliriz heralde) yani sen 512mb ram i olan her bilgisayarı eşit tutamayacağın gibi bunuda tutamazsın asıl önemli olan o ekran kartının üzer5indeki işlemcidir(yoksa ekran kartı bile denemeycek kadar kötü olan anakart a entegre ekran kartları ram ile ortak kullanıp 1gb da hafıza ya sahip olabiliyorlar)

aynı olay işlemcide de var 3ghz ama ama benim 2.4 ghz lık q6600 işlemcimden çok daha düşük pentium serilerinde o sayılar bol keseden olurdu ama hakkı verilmezdi yani o 2ghz a fln eşittir ve tek çekirdek :D çift çekirdekler de meslea 2.5x2 flnd er sen 2.5 ghz demişsindir ama aslında o 5ghz dır(gerçi çoğu kullanıcı bunun hakkını veremez(yani tek bir uygulamaya iki çekirdek tam olarka yönelemediğinden genelde 5ghz kullanılamaz))

kardes benim sistemim aynısı anakartta asus p5kpl ise aynı kasa kullanıyoruz bende hıcbır oyunda sorun yok yukledıgım butun oyunları kaldırıyor ama en önemlisi senin sisteme bakım yapman benim ekledıgım regeditleri yap kardes ucar pc

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...