Jump to content

Autoform 4.1.1

vblackbird

Recommended Posts

[Program İsmi - Mutlaka Yazılmalı]: Autoform 4.1.1.

[Hedef Link]: ?

[Website - Mutlaka Yazılmalı]: http://www.autoform.com

[Aciklama]: Saç şekillendirme için simulasyon yazılımı

[isletim Sistemi]: XP 64 bit yahut 32 bit. (64 bit tercihen)

[Yorum]: Programın 4.0.6 versiyonu var elimde.Upload edeceğim kısmetse. Ancak 4.1.1 versiyonunda epeyce geliştirme var.

Autoform 4.1.1 setup varmı kardeş sende? Bende 4.0.7 var

kırılması oldukça güç bi program. kurulmasıda bi okadar zor.unix platformda çalışıyor. windowsta çalışması için önce yamalar kuruluyor. sonra program kuruluyor. lisans olayı ise tam bi kabus. bir kere kırmayı başardım ama sonraki denemelerimde her defasında bi süpriz.bazen oldu çoğunlukla lisans geçersiz dedi. hep aynı şeyi yapmama rağmen. uğraşacak olanlara şimdiden kolay gelsin derim.

kırılması oldukça güç bi program. kurulmasıda bi okadar zor.unix platformda çalışıyor. windowsta çalışması için önce yamalar kuruluyor. sonra program kuruluyor. lisans olayı ise tam bi kabus. bir kere kırmayı başardım ama sonraki denemelerimde her defasında bi süpriz.bazen oldu çoğunlukla lisans geçersiz dedi. hep aynı şeyi yapmama rağmen. uğraşacak olanlara şimdiden kolay gelsin derim.

BEn bir cok kez kurdum hic sorun yasamadim

Please register to see this content.

BEn bir cok kez kurdum hic sorun yasamadim

Please register to see this content.

kurulması gereken yamalar hangileri arkadaşlar programı çalıştırdığımda hata veriyor. register ayarlarıyla ilgili başka bilgisayardada denedim yine hata veriyo çalışma prensibi biraz NX 3 e benziyor server olarak zaten aynı server'ı kullanıyolar exe dosyasının bu hatayı vermesini anlıyamadım yardımcı olursanız sevinirm.

• 2 hafta sonra ...

Evet öyle...Bir türlü bulamadım nette...4,0,6'da süzdürme çubuklarına değişkenlik veremiyorsunuz...Bu önemli...

Bulmamız lazım 4.1.1 versiyonunu ama nasıl?

• 1 ay sonra...
Evet öyle...Bir türlü bulamadım nette...4,0,6'da süzdürme çubuklarına değişkenlik veremiyorsunuz...Bu önemli...

Bulmamız lazım 4.1.1 versiyonunu ama nasıl?

ya arkadaşım iki saat üye oluyorsun ve sonuçta sıfır yapmayın böyle forumculuk

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

slm arkadaşlar ya Allah rızası için şu programın kurulumunu apaçık şekilde bi anlatabilir misiniz?

biliyorum çok şey istiyorum ama video olarak anlatma eklerseniz mükemmel olacak.

İnanın ki acayip ihtiyacım var...

elimde 4.0.7 ve 4.1 versiyon var ama bi kere bile kurulumu beceremedim...

Allah rızası için nolur yardım edin...

• 5 ay sonra...
slm arkadaşlar ya Allah rızası için şu programın kurulumunu apaçık şekilde bi anlatabilir misiniz?

biliyorum çok şey istiyorum ama video olarak anlatma eklerseniz mükemmel olacak.

İnanın ki acayip ihtiyacım var...

elimde 4.0.7 ve 4.1 versiyon var ama bi kere bile kurulumu beceremedim...

Allah rızası için nolur yardım edin...

selamlar

4.1 versiyonunu bizimle paylaşabilir misin ? rapidshare tarzı bir dosya paylaşım ortamında

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...