Jump to content

Perfect Xp Sp3+ Plus V2 Edition[v2-yeni Sürüm,1cd

mavimer

Recommended Posts

arkadaşım ellerine sağlık kurdum hiç sorunsuz kullanıyorum ancak!..

aynı cd ile bi arkadaşımın pc sine format attım

pc nin özellikleri :

intel pentium r dual cpu e 2180 2,00 ghz işlemci

anakart msı 945cm5-v2.l

driver yüklerken sorunyaşıyorum

bi türlü HİGH DEFİNİTİON AUDİO VERİ YOLUNDAKİ SES AYGITI nı

düzgün çalıştırmıyo

bu üçüncü format atışım bundan öncede format atarken

sürekli dosya bozuk diyodu

bu sefer demedi driveri internetten güncelledim

biosu güncelledim sorunum çözülmedi sence neden olabilir

bide windows u (D) ye kuruyorum (arkdaşımın eski bi alışkanlığı)

bundan olabilirmi yardımcı olabilrsen çok sevinirim

(iş iddiaya bindi yapmam lazım senin cd yi cok övdüm olmayınca dalga geçiyo arkadaşım)

şimdiden çok teşekkürler

ilk önce windowsu C'ye kur. Sonra kalıbı cdye düşük hızda yazdır. Yüksek hızda yazdırırsan dosya yok yada hasarlı hatası alırsın

cdnin yazdırma hızı ikiydi onda sorunum yok ancak mecburen d ye kurmalıyım c de 250gb lık müzik arşivi var

yedekleyecek harddiskim yok diğer driverlar sorunsuz kuruldu sadece ses de problem var bir cok

ses driverı indirdim hiç birini kabul etmedi aygıt yöneticisinde soru işareti değil ünlem işareti var başka

bi çözüm yolu varmı acaba

Daha önce herhangi bir şekilde hata aldığınız Cd medyasını kesinlikle kullanmayın yeniden çekin öncelikle.

Daha sonrası da ses kartının driver sorunu ile alakalıdır. O konuyla alakalı bir silme işlemi yapmadım. Bazı ses kartları driver yüklemesinden önce özel Hda güncellemesi yapılmasını isteyebilir. Birçok sürücü bunu otomatik kurar kendi içinden ama bazılarında olmayabilir. Driver sorununuzun kaynağı bu Xp olmadığına göre bilemeyiz. Güncel driverı indirin sitesinden. Marksı/modelini bile bilmiyoruz yardımcı olamayız. Donanım destek bölümünde ayrıntılı bilgi de verirseniz yardımcı olunabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...