Jump to content

Raw Usb Sorunu

mc_explores

Recommended Posts

iyi de arkadasim nasil yapicam bir bilgin var mi acaba yardim :)

Flash diskini usb üzerine tak bilgisayarıma girdiğinde orda çıkacaktır üzerine sağ klik NTFS sistemini seçip biçimlendir diyeceksin.Yanlız içinde ne varsa elveda demen gerekir biçimlendirme tüm veriyi siler.

Flash diskini usb üzerine tak bilgisayarıma girdiğinde orda çıkacaktır üzerine sağ klik NTFS sistemini seçip biçimlendir diyeceksin.Yanlız içinde ne varsa elveda demen gerekir biçimlendirme tüm veriyi siler.

tmm da o pencere cikmiyor ki ciksa yaparis format ama cikmiyor nasil yapabilirim acaba yardim

tmm da CD DEN ACILAN BIR LUNUX NERDEN BULABILIRIM YARDIMCI OLURSANIZ

Please register to see this content.

burdan indirebilirsin. indirdikten sonra nero'da kalıbı diske yazdır seçeneğini kullanarak yazdıracaksın. veri diski olarak yazdırırsan açılmaz. Kalıbı diske yazdırmayı bilmiyorsan bu sitede mutlaka resimli bir açıklama vardır.

Please register to see this content.

burdan indirebilirsin. indirdikten sonra nero'da kalıbı diske yazdır seçeneğini kullanarak yazdıracaksın. veri diski olarak yazdırırsan açılmaz. Kalıbı diske yazdırmayı bilmiyorsan bu sitede mutlaka resimli bir açıklama vardır.

bu dedigin lunux u cd ye yazdim ve denedim calisiyor ama komut bolumu cikiyor bende sorun var galba

bu dedigin lunux u cd ye yazdim ve denedim calisiyor ama komut bolumu cikiyor bende sorun var galba

İnşallah bu cdyi windows açıkken açmaya çalışmamışsındır. Çünkü öyle olmaz. Bios'a girip bilgisayarı cdden başlatman gerekiyor. Pardus tam olarak açıldığında hafıza kartını tak ve fat32 hızlı format at.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...