Jump to content

Katılımsız Cd Yer Açmak Için Hangi Dosyaları Kaldı

yakamoz17

Recommended Posts

arkadaşlar forumdan edindiğim bilgilerle n lite ile bir cd hazırladım ve cd ye winap,winrar,office v.b gerekli programları entegre ettim fakat cd boyutu 700mb aştı bu entegreleri bir cd ye nasıl aldırırım saygılar ve yardımcı olacaklara şimdiden tşkkürler

nLite'ı açıp bileşen silme bölümünden silmek istediklerinize işaret koyun.Mesela Yazıcı kullanmıyorsanız ya da CD'den kurarak pC'ye tanıtıyorsanız 33.7 MB'lık yazıcı sürücülerini rahatlıkla silebilirsiniz.Bileşenleri silerken kırmızıları silmemeye dikkat edin (44 MB'lık El ile Kurulum ve yükseltme hariç).

Bileşenlerin açıklamalrını da okuyun,bazı bileşenler soruna neden olabiliyor.

Özellikle Doğu asya dillerini (Çince japonca vs) silerseniz 75 MB civarı alan açabilirsiniz.

nLite'ı açıp bileşen silme bölümünden silmek istediklerinize işaret koyun.Mesela Yazıcı kullanmıyorsanız ya da CD'den kurarak pC'ye tanıtıyorsanız 33.7 MB'lık yazıcı sürücülerini rahatlıkla silebilirsiniz.Bileşenleri silerken kırmızıları silmemeye dikkat edin (44 MB'lık El ile Kurulum ve yükseltme hariç).

Bileşenlerin açıklamalrını da okuyun,bazı bileşenler soruna neden olabiliyor.

Özellikle Doğu asya dillerini (Çince japonca vs) silerseniz 75 MB civarı alan açabilirsiniz.

ilgine teşekkürler acemice de olsa biraz yer açtım ve bazı programları cdye entegre edebildim araştırdıkça mesafe katederim herhalde açıklamaların için sağol çok tewşekkür ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...