Jump to content

Anneler Bilir

Sirius

Recommended Posts

ali ve ayşe üniversitede okuyan iki arkadaştır

ve her ikiside aynı evi paylaşmaktadırlar.

ali ve ayşenin kendilerine ait birer tane odaları bulunmaktadır.

ali ve ayşe alinin uzun süredir şehir dışındaki görmediği

annesini evlerine davet eder.

herşey güzel giden günün sonunda akşam yemeği yerler.

alinin annesi sürekli ayşe süzmekte ve aklından geçeni aliye nasıl sorucağını bilmemektedir.

birsüre bu sıkıntılı durum devam ederken tüm cesaretini toplayan anne tam sorusunu soracakken ali aklından neler geç tiğini tahmin edebiliyorum der.

bunun üzerine anne açıkça sorusunu sorar bu kızla yatıyormusun diye. ali hemen cevabı verir bizler sadece arkadaşız kendi odalarımızda sadece evi paylaşmaktayız der.

akşamın sonunda annesini memleketine uğurlayan ali okul için erkenden yatar.

3 gün sonra akşamı ayşe aliye yanlış anlama annenin gittiği günden beri gümüş tepsimizi bulamıyorum der. bunun üzerine ali annesine bir mektup yazar.

"sevgili anneciğim nasılsın bizler çok iyiyiz ama bir mesele varki nasıl söyliyim bilemiyorum. bizim gümüş bir tepsimiz vardı ve sen gittiğinden beri bulamıyoruz, lütfen darılma sen aldın demiyorum almadında demiyorum konu şuki gümüş tepsimiz sen gittiğin günden beri kayıp saygılar" der bunun üzerine 1-2 günde alinin annesi yanıtı gönderir. "sevgili oğlum sana ayşeyle yatıyorsun demiyorum yatmıyorsunda demiyorum konu şuki ayşe kendi yatağında yatıyor olsa idi gümüş tepsinizi çoktan bulurdu. sevgiler annen.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...