Jump to content

İndirdiğim Dosya Yarıda Kaldı Nasıl Alabilrim?

sansar1

Recommended Posts

ARKADASLAR RAPİDDEN DOSYA İNDİRİYODUM İNTERNNETEN VİDEO İZLERKEN PC RESET ATTI DOSYANIN %90 İNMİŞTİ ŞİMDİ O İNEN DOSYAYI NASIL BULABİLRİM BULABİLRSEM İNDİRMEYE DEWAM EDEBİLME İMKANIM VARMI

YARDIMLARINIZ VE İLGİNİZDEN ÖTURU ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.........

indirdiğin dosyanın ismini googleden ara ama dosyaya kaldığın yerden devam etme bidiğim kadarıyla rqapidde yok prelerde bağlantı kesilince kaldığı yerden devam ediyor ama dosya yarıdayken pc resetlenince benim bildiğim devam edemez tabi emin değilim prelerde nasıldır bilmiyorum freelerde edemiyorsun eminim...dediğim gibide aynı dosyayı ismini googlede artırsan bulursun örneğin bir filmse ölümcüldeney.byexitly.rar gibi ararsan bulursun dosya ismine bak kısaca ücretsiz rapidse devam edemezsin diğerinde emin değilim ama devam edilmemesi gerekir...pc resetlensede devam edebilme haftalar sonra bile kaldığın yerden devam edebilme gibi olaylar sadece torrentde mevcuttur...yani en azından benim bildiğim sadece onda var pcresetlenmese devam edbilme varda..rapidde olmuyor yinede:D

olay zaten rapidle alakalı değildirki.. o yüzden üyelik ne olursa olsun fark etmez.. bu iş bi cd yi kırıp geri birleştirmeye benzer...o dosyayı tekrar bulup sıfırdan indireceksiniz... download tarihinizi iyi kötü biliyorsunuzdur.. browserınızın geçmişini kontrol edip oradan linki bulabilirsiniz... geçmiş olsun

olay zaten rapidle alakalı değildirki.. o yüzden üyelik ne olursa olsun fark etmez.. bu iş bi cd yi kırıp geri birleştirmeye benzer...o dosyayı tekrar bulup sıfırdan indireceksiniz... download tarihinizi iyi kötü biliyorsunuzdur.. browserınızın geçmişini kontrol edip oradan linki bulabilirsiniz... geçmiş olsun

yanlız şöyle bir şey var örneğin idm veya flashget yükliyerek doya yarıda kalsa devam edebiliyorsun tabi siteye göre değişiyor o yüzden rapidden örnek verdim yani pc resetlenmeden devam edildiğine eminimde diğer şekilde bilmiyorum...ama torrentde pcyi değiştirsende o dosyayı taşıdığın sürece:D neresinde kalırsa kalsın devam edersin...

rapid vb sitelerden inen dosyalar önce ara belleğe gidiyor dolayısı ile pc resetlenince arabellektekiler de uçuyor eğer birden fazla partlı ise rapidin arama motoruna linkin aradığın part ismini yaz bula bilrsin

mesela:

www.rapidsh......../tncxppart1.rar..... gibi bi dosyayı veye devamını indirdin.

www.rapid..../tncxppart5.rar.... gibi bi dosyayı arıyorsanda bulabilir genelde rar dan sonra bir kodlama oluyor bu kodlara uyan linkleri hem kendi bilgisayarın geçmişinde hemde rapidde araştır. Daha önce ben bu şekilde bulmuştum benzer kodlar youtube de var mesela :D

yada indirdiğin dosyaların linkreini yayınlayan siyeyi de güzelce ara aslında bu daha kolay :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...