Jump to content

Usb Den Windows Xp Kurulumu?

aliciq

Recommended Posts

ewt arkadaşlar aynı sorun bendede var :)

eger anakartta usb destegi yoksa yapmaniz cok zor gibi gorunuyo ama bi çare daha var 20 $ a mecidiye koyde usb ile baglanan ide ve sata baglantisi yapabilecegin bi çevirici alabilirsin ki ben aldım 10 numara işimi gordu ve halen goruyor. Laptop'uma harici dvd, hdd, sata gibi bütün içeriden baglanan aygıtlari bagladim eger usb destegi yoksa o çeviri kabloyu deneyin bide Hadi kolay gelsin.

Aşagıdaki Konuyuda incelemende fayda var .. Bende eskiden grub ve bootse ile yapardım ama F_S_M 'nin yine anlatmıs oldugu yontem bence en iyisi ...

Onun için Sandisk 8 GB USB2.0 Memory (Cruzer Contour U3) aldim U3 lü .. suan yeni almıs oldugum multibootla onu kullanıyorum

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=67563[/CODE]

• 4 ay sonra...

usb den calısan işletim sitemlerine arkdaslar zaten link vermiş

tabi biosunun usb bott ozleliği varsa

cd surucu kolay sookulur 2 vida varrdır sok tekrar tak

notebook cd suruculeri fazla pahalı değildir değiştirebilirsin

arkadaşlar benim sorum şu yeni çıkan cd rom suz üretilen mini laptop lar varya onunla ilgili

bu cihazlara nasıl format atacaz... yardımcı olursanız sevinirim...

gayet kolay diycem ama tabiki leptoun usb desteği varsa gayet güzl ve iyi bir şekilde hem xp hemde minivista kurabiliyosun ayrıca ghostta atabiliyosun bende 2 gb flash bellek vardı denedim gyet guzel çalışıyo ama biraz uğraşman gerekiyor.usb multi boot iel bu işi kolay bir şekilde halledebilirsin hem x kurabilrisn cd devri rafa kallkıyor.

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...