Jump to content

Download Için öneri Istiyorum

JJJEEEMMM

Recommended Posts

arkadaslar ewime yakın biryerde sınırsız bağlantısı olan bi wireless ağ buldum wireless adaptör taktım onu kullanıyorum ama arada kopmalar oldugu için rapidshareden indirirken kesiliyo dolayısıyla ordan download baslatamıom cryptload yemiyo :) emule kuruyorum ama bu seferde modemi sifrelemişler port acamadıgım için high id alıp baglanamıyorum bana oyun film download edebilecek bi öneriniz warmı acaba?

idm yüklersen başka sitelerden denersen devam edebilirsin...ayrıca torrent olayında hiç prot açmadın 120 kb hızı görebilirsin tabi indirdiğin dosyalara bağlı 120 kb yeterli bir hız değilmi?yani prot açmasanda maximum düzeyde kullanılıyor torrent son sürümlerini yükle programların o zaman 120 ile çekersin...yani torrent olayına geç...

evet suan azureus vuze kurdum crysis indirmeyi deniyorum bakalım hızlanacakmı. suan 8kb la cekiyo

işte büyük bir yanlış azereus kullanmıcaksın benim torrent ile ilgili yazımı okursan nasıl hızlı indirebiliceğini görürsün...sen sadece torrentde bittorrenti kullan...ve indirdiğin dosya eğer az kişi tarafından kullanılıyorsa o yüzden yavaş çekiyorsun daha iyi bir siteden indirmeyi dene...ben o oyunu 120 ile çekiyorum...

peki bana bi kac iyi torrent sitesi werebilirmisin?

benim torrent nedir diye yazımı oku herşey var içinde sitelerde ne iin hangi siteyi kullanıcağında yazıyor..

Sende acı internetin sahibine. Sömürme o kadar. Belki kotalıdır.

yok üstad ogrendim limitsizmis.. yoksa ole sey olmaz zaten ama cok yawas indiriyo acaba wireless i yaklastırsam artarmı? suan 54mbitle baqlı sinyal gucunede cok iyi dio bide wireless in markası everest acaba airties wus-300le deiştirsem etkilermi?

Türktelekoma staja girdim.Bide rapidpremium üyeliğim var.Değmeyin keyfime.Saniyede 2.5mbit bağlantıyla indiriyorum.crysis warhed 30 dk de elimdeydi :D Bi an rüya sandım ama çok güzel bişey.Mutlaka bu duyguyu tatmalısınız :D

Ben FiberOptik internet ile bağlanıyorum (ve Upload/Download hızları da eşit). RapidShare.com'a dosya upload ederken pc resmen uçuyor :D

3 MBit sınırsız bağlantı için ayda 39 YTL ödüyorum.

Download Hızının 375 Kb/Saniye'ye çıktığını henüz görmedim :)

yok üstad ogrendim limitsizmis.. yoksa ole sey olmaz zaten ama cok yawas indiriyo acaba wireless i yaklastırsam artarmı? suan 54mbitle baqlı sinyal gucunede cok iyi dio bide wireless in markası everest acaba airties wus-300le deiştirsem etkilermi?

Senin Wireless'ın markası mı everest?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...